Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Nuance OmniPage Pro X

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Nuance
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzina produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
OmniPage
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
OmniPage Pro X
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
9481P-W00-10.0
Kategoria
Programy komputerowe, które pozwalają na profesjonalną zmianę wyglądu, zawartości i układu graficznego dokumentu tak, by mógł być zaprezentowany lub opublikowany.
Programy DTP
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezNuance: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 6838
Statystyki oparte są o 95265 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93073 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 03 Jun 2018 13:42:19
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Nuance OmniPage Pro X:
To krótkie podsumowanie Nuance OmniPage Pro X arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Nuance OmniPage Pro X, Niemiecki, Pudełko, CD, 100 MB, 128 MB, Mac

Długie podsumowanie opisu Nuance OmniPage Pro X:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Nuance OmniPage Pro X oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Nuance OmniPage Pro X. Wersja językowa: Niemiecki, Rodzaj oprogramowania: Pudełko, Obsługiwane nośniki: CD. Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej: 100 MB, Minimalna ilość pamięci RAM: 128 MB. Platforma: Mac, System operacyjny: Mac OS 9.0 +, Mac OS X (10.1)