Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

OKI Microline 5590/5591 Print Head głowica do drukarki

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
OKI
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Microline 5590/5591 Print Head
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
42124201
Kategoria
Elementy drukarek atramentowych, które przenoszą atrament na papier. To wbudowane w mechanizm drukarki głowice lub głowice jednorazowe, wbudowane w kartridże atramentowe jednorazowego użytku.
Głowice do drukarek
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezOKI: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 23990
Statystyki oparte są o 95232 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93039 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 Mar 2017 12:11:49
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu OKI Microline 5590/5591 Print Head głowica do drukarki:
To krótkie podsumowanie OKI Microline 5590/5591 Print Head głowica do drukarki arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

OKI Microline 5590/5591 Print Head

Długie podsumowanie opisu OKI Microline 5590/5591 Print Head głowica do drukarki:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie OKI Microline 5590/5591 Print Head głowica do drukarki oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

OKI Microline 5590/5591 Print Head

Państwo Dystrybutor
Deutschland 2 distributor(s)
United Kingdom 2 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)