Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Olympus BC-400 Ni-MH battery charger

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Olympus
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
BC-400 Ni-MH battery charger
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
N1292822
Kategoria
Urządzenia służące do ładowania baterii w telefonach komórkowych, laptopach, aparatach fotograficznych lub innych urządzeniach przenośnych.
Ładowarki akumulatorów
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezOlympus: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 11611
Statystyki oparte są o 95265 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93073 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 26 Jan 2018 07:35:34
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Olympus BC-400 Ni-MH battery charger:
To krótkie podsumowanie Olympus BC-400 Ni-MH battery charger arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Olympus BC-400 Ni-MH battery charger, Baterie w zestawie

Długie podsumowanie opisu Olympus BC-400 Ni-MH battery charger:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Olympus BC-400 Ni-MH battery charger oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Olympus BC-400 Ni-MH battery charger. Kolor produktu: Czarny. Pojemność baterii: 800 mAh. Czas ładowania: 155 min

Państwo Dystrybutor
Czech Republic 1 distributor(s)