Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Panasonic Digital Camera DMC-FX01, Black 6MP 1/2.5" CCD Czarny

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Panasonic
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Digital Camera DMC-FX01, Black
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
DMC-FX01BB
Kategoria
Wszystkie zdjęcia zrobione aparatem cyfrowym są przechowywane cyfrowo, co oznacza, że po zrobieniu zdjęcia można je natychmiast zobaczyć oraz można zrobić tyle zdjęć ile się chce, bez konieczności kupowania za każdym razem nowego filmu. Łatwo jest ściągnąć zdjęcia z aparatu do komputera, zarówno w domu jak i w sklepie, oraz edytować je przed wydrukowaniem. Gdy są już na komputerze, łatwo można dzielić się zdjęciami z resztą świata umieszczając je online lub wysyłając w wiadomościach e-mail do przyjaciół
Aparaty cyfrowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Panasonic: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 6676
Statystyki oparte są o 77585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75800 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 26 kwi 2018 09:57:21
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Panasonic Digital Camera DMC-FX01, Black 6MP 1/2.5" CCD Czarny:
To krótkie podsumowanie Panasonic Digital Camera DMC-FX01, Black 6MP 1/2.5" CCD Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Panasonic Digital Camera DMC-FX01, Black, 6 MP, 1/2.5", CCD, 3,6x, 160 g, Czarny

Długie podsumowanie opisu Panasonic Digital Camera DMC-FX01, Black 6MP 1/2.5" CCD Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Panasonic Digital Camera DMC-FX01, Black 6MP 1/2.5" CCD Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Panasonic Digital Camera DMC-FX01, Black. Megapiksele: 6 MP, Rozmiar przetwornika obrazu: 1/2.5", Typ przetwornika obrazu: CCD. Zoom optyczny: 3,6x, Cyfrowe zbliżenie: 4x, Długość ogniskowa: 4,6 - 16,8 mm. Maksymalna rozdzielczość filmu: 640 x 480 piksele. Długość przekątnej ekranu (cale): 6,35 cm (2.5"). Pojemność pamięci wewnętrznej: 16 MB. Waga produktu: 160 g. Kolor produktu: Czarny

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Customer service details