Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Panasonic Toner DQ-UG26H Black (DP-180) Oryginalny Czarny

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Panasonic
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Toner DQ-UG26H Black (DP-180)
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
DQ-UG26H-AGC show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Kartridż do drukarki laserowej lub kopiarki
Kasety z tonerem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezPanasonic: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 15015
Statystyki oparte są o 95232 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93039 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 May 2019 13:10:47
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Panasonic Toner DQ-UG26H Black (DP-180) Oryginalny Czarny:
To krótkie podsumowanie Panasonic Toner DQ-UG26H Black (DP-180) Oryginalny Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Panasonic Toner DQ-UG26H Black (DP-180), 5000 stron(y), Czarny

Długie podsumowanie opisu Panasonic Toner DQ-UG26H Black (DP-180) Oryginalny Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Panasonic Toner DQ-UG26H Black (DP-180) Oryginalny Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Panasonic Toner DQ-UG26H Black (DP-180). Wydajność stron z czarnym tonerem: 5000 stron(y), Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny

Państwo Dystrybutor
United Kingdom 3 distributor(s)