Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Panasonic KX-FL540G faks Laser 33,6 Kbit/s 600 x 600 DPI Biały

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Panasonic
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
KX-FL540G
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
KX-FL540
Kategoria
Z faksem możliwe jest wysyłanie i odbieranie dokumentów z innych faksów; wszystko czego potrzebujesz to istniejąca linia telefoniczna. Często faks zawiera również funkcję kopiowania (skanowania i drukowania), aczkolwiek dla większości urządzeń jakość kopii nie zawsze jest idealna.
Faksy
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezPanasonic: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5241
Statystyki oparte są o 95142 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92960 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:23
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Panasonic KX-FL540G faks Laser 33,6 Kbit/s 600 x 600 DPI Biały:
To krótkie podsumowanie Panasonic KX-FL540G faks Laser 33,6 Kbit/s 600 x 600 DPI Biały arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Panasonic KX-FL540G, Laser, 33,6 Kbit/s, 600 x 600 DPI, 4 s/str., MH, MMR, MR, 50 - 200%

Długie podsumowanie opisu Panasonic KX-FL540G faks Laser 33,6 Kbit/s 600 x 600 DPI Biały:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Panasonic KX-FL540G faks Laser 33,6 Kbit/s 600 x 600 DPI Biały oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Panasonic KX-FL540G. Model: Laser, Szybkość modemu: 33,6 Kbit/s, Rozdzielczość faksu: 600 x 600 DPI. Zmniejszanie/powiększanie kopii: 50 - 200%. Rozmiary seri A ISO (A0…A9): A4. Pojemność automatycznego podajnika papieru: 20 ark., Standardowa pojemność odbiornika (arkusze): 250 ark.. Pamięć faksu: 10 MB, Pamięć faksu: 512 stron(y)

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.