Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Panasonic KX-P170 taśma do drukarek

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Panasonic
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
KX-P170
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
KX-P170
Kategoria
Taśma do drukarek potrzebna do drukowania. Proszę się upewnić, że zakupiony został rodzaj odpowiedni do Twojej drukarki.
Taśmy do drukarek
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Panasonic: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 16785
Statystyki oparte są o 77635 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75841 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 23 maj 2018 12:27:50
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Panasonic KX-P170 taśma do drukarek:
To krótkie podsumowanie Panasonic KX-P170 taśma do drukarek arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Panasonic KX-P170, KX-P3626, KX-P3696., DotMatrix, Czarny

Długie podsumowanie opisu Panasonic KX-P170 taśma do drukarek:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Panasonic KX-P170 taśma do drukarek oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Panasonic KX-P170. Kompatybilna: KX-P3626, KX-P3696., Technologia druku: DotMatrix, Kolor produktu: Czarny

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)
United Kingdom 4 distributor(s)
Türkiye 1 distributor(s)
Chile 1 distributor(s)
México 1 distributor(s)
Australia 1 distributor(s)
France 1 distributor(s)
Customer service details