Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Panasonic PT-D12000U projektor danych 12000 ANSI lumeny DLP

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Panasonic
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PT-D12000U
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PT-D12000U
Kategoria
Użyj rzutnika do projekcji obrazu z Twojego laptopa, komputera, odtwarzacza DVD, nagrywarki wideo lub innego urządzenia z kompatybilnym złączem, na ścianie lub na specjalnie zaprojektowanym ekranie do projekcji. Z takim urządzeniem poprowadzenie profesjonalnej i przejrzystej prezentacji jest łatwe. Możesz również stworzyć swoje własne kino domowe!
Projektory danych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezPanasonic: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 2958
Statystyki oparte są o 91581 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 89518 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 sty 2020 15:17:12
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Panasonic PT-D12000U projektor danych 12000 ANSI lumeny DLP:
To krótkie podsumowanie Panasonic PT-D12000U projektor danych 12000 ANSI lumeny DLP arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Panasonic PT-D12000U, 12000 ANSI lumeny, DLP, 5000:1, Lampa, UHM, 300 W

Długie podsumowanie opisu Panasonic PT-D12000U projektor danych 12000 ANSI lumeny DLP:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Panasonic PT-D12000U projektor danych 12000 ANSI lumeny DLP oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Panasonic PT-D12000U. Jasność projektora: 12000 ANSI lumeny, Technologia projekcji: DLP, Współczynnik kontrastu (typowy): 5000:1. Rodzaj źródła światła: Lampa, Typ lamp: UHM, Moc lampy: 300 W. System formatu sygnału analogowego: NTSC,NTSC 4.43,PAL,PAL 60,SECAM. Liczba portów VGA (D-Sub): 1, 5. Waga produktu: 35 kg

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details
Array