Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Peach Photo Cartridge C8 Canon CLI-8 Cyan Błękitny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Peach
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Photo Cartridge C8 Canon CLI-8 Cyan
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PI100-40
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
Naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezPeach: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4450
Statystyki oparte są o 95176 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92991 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:04
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Peach Photo Cartridge C8 Canon CLI-8 Cyan Błękitny:
To krótkie podsumowanie Peach Photo Cartridge C8 Canon CLI-8 Cyan Błękitny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Peach Photo Cartridge C8 Canon CLI-8 Cyan, Błękitny, 13 ml

Długie podsumowanie opisu Peach Photo Cartridge C8 Canon CLI-8 Cyan Błękitny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Peach Photo Cartridge C8 Canon CLI-8 Cyan Błękitny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Peach Photo Cartridge C8 Canon CLI-8 Cyan. Kolor(y) wkładów drukujących: Błękitny. Pojemność: 13 ml

Cechy
Kolor(y) wkładów drukujących *
Kolory, jakie można uzyskać za pomocą drukarki.
Błękitny
Kolor
Możliwość drukowania w kolorze.
Yes
Pozostałe funkcje
Pojemność
13 ml