Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Philips Universal Vesa Adapter for 30 too 46 inch LCD monitors

Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Philips
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Universal Vesa Adapter for 30 too 46 inch LCD monitors
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
BM04211/00
Kategoria
Akcesoria do płaskich telewizorów i monitorów takie jak stojaki i uchwyty na biurko.
Akcesoria do TV/monitorów
Jakość arkusza dokumentowego: tylko dane logistyczne
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Philips: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 04 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 22400
Statystyki oparte są o 82298 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 04-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 80411 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 paź 2005
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Philips Universal Vesa Adapter for 30 too 46 inch LCD monitors:
To krótkie podsumowanie Philips Universal Vesa Adapter for 30 too 46 inch LCD monitors arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Philips Universal Vesa Adapter for 30 too 46 inch LCD monitors

Długie podsumowanie opisu Philips Universal Vesa Adapter for 30 too 46 inch LCD monitors:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Philips Universal Vesa Adapter for 30 too 46 inch LCD monitors oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Philips Universal Vesa Adapter for 30 too 46 inch LCD monitors

Państwo Dystrybutor
Sverige 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Customer service details
X