Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Pinnacle Edition DV 4.5 BOB Upgrade f DV500

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Pinnacle
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Edition DV 4.5 BOB Upgrade f DV500
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
202261186
Kategoria
Programy komputerowe umożliwiające wyświetlanie w urządzeniu plików wideo.
oprogramowanie video
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Pinnacle: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 10 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 8154
Statystyki oparte są o 75469 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 10-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73738 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:05:26
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Pinnacle Edition DV 4.5 BOB Upgrade f DV500:
To krótkie podsumowanie Pinnacle Edition DV 4.5 BOB Upgrade f DV500 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Pinnacle Edition DV 4.5 BOB Upgrade f DV500, Intel Pentium III/AMD Athlon, 512 MB, Windows 2000/XP
Długie podsumowanie opisu Pinnacle Edition DV 4.5 BOB Upgrade f DV500 :

Pinnacle Edition DV 4.5 BOB Upgrade f DV500. Minimalny procesor: Intel Pentium III/AMD Athlon, Minimalna ilość pamięci RAM: 512 MB, System operacyjny: Windows 2000/XP

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Pinnacle Edition DV 4.5 BOB Upgrade f DV500 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.