Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Projecta Cinema Electrol 117x200 High Contrast S ekran do rzutnika 3,05 m (120") 4:3

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Projecta
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Cinema Electrol 117x200 High Contrast S
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
10101067
Kategoria
Konstrukcja składająca się z ekranu i stelaża używana do wyświetlania obrazu z rzutnika.
Ekrany do rzutników
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezProjecta: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 10135
Statystyki oparte są o 87722 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 85686 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:46:14
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Projecta Cinema Electrol 117x200 High Contrast S ekran do rzutnika 3,05 m (120") 4:3:
To krótkie podsumowanie Projecta Cinema Electrol 117x200 High Contrast S ekran do rzutnika 3,05 m (120") 4:3 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Projecta Cinema Electrol 117x200 High Contrast S, 3,05 m (120"), 2,3 m, 173 cm, 4:3

Długie podsumowanie opisu Projecta Cinema Electrol 117x200 High Contrast S ekran do rzutnika 3,05 m (120") 4:3:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Projecta Cinema Electrol 117x200 High Contrast S ekran do rzutnika 3,05 m (120") 4:3 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Projecta Cinema Electrol 117x200 High Contrast S. Przekątne: 3,05 m (120"), Widoczna szerokość ekranu (szer.): 2,3 m, Widoczna wysokość ekranu (wys.): 173 cm, Natywne proporcje obrazu: 4:3

Wydajność
Przekątne *
Linia prosta łącząca dwa przeciwne rogi kwadratu, prostokąta lub innej figury geometrycznej.
3,05 m (120")
Natywne proporcje obrazu *
Proporcje obrazu to stosunek jego szerokości do wysokości. Natywny format obrazu to taki format, który pierwotnie był przeznaczony dla danego urządzenia. Obrazy wyświetlane w tym formacie wykorzystują maksymalną rozdzielczość i uzyskują maksymalną jasność. Obrazy wyświetlane w innych formatach niż natywny zawsze będą posiadały gorszą rozdzielczość i mniejszą jasność.
4:3
Widoczna wysokość ekranu (wys.) *
Odległość mierzona od góry do dołu (w pionie) wyświetlacza.
173 cm
Wydajność
Widoczna szerokość ekranu (szer.) *
Odległość mierzona od jednej krawędzi do drugiej (poziomo, od lewej do prawej) wyświetlacza.
2,3 m
Przekątne (metryczne)
305 cm
Całkowity rozmiar ekranu (szerokość x wysokość)
Całkowity rozmiar ekranu.
183 x 240 cm
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
19 kg
Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)
Belgium 1 distributor(s)
Luxembourg 1 distributor(s)
Sverige 1 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)
Customer service details
X