Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Projecta ProScreen 240x240 Matte White S ekran do rzutnika 1:1

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Projecta
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
ProScreen 240x240 Matte White S
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
10200006 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Konstrukcja składająca się z ekranu i stelaża używana do wyświetlania obrazu z rzutnika.
Ekrany do rzutników
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezProjecta: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 27912
Statystyki oparte są o 87814 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 85818 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 27 lut 2019 15:20:11
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Projecta ProScreen 240x240 Matte White S ekran do rzutnika 1:1:
To krótkie podsumowanie Projecta ProScreen 240x240 Matte White S ekran do rzutnika 1:1 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Projecta ProScreen 240x240 Matte White S, 2,3 m, 2,3 m, 1:1, Biała Matowa

Długie podsumowanie opisu Projecta ProScreen 240x240 Matte White S ekran do rzutnika 1:1:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Projecta ProScreen 240x240 Matte White S ekran do rzutnika 1:1 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Projecta ProScreen 240x240 Matte White S. Widoczna szerokość ekranu (szer.): 2,3 m, Widoczna wysokość ekranu (wys.): 2,3 m, Natywne proporcje obrazu: 1:1, Powierzchnia ekranu: Biała Matowa, Format nośnika (podajnik 1): Kwadrat

Wydajność
Natywne proporcje obrazu *
Proporcje obrazu to stosunek jego szerokości do wysokości. Natywny format obrazu to taki format, który pierwotnie był przeznaczony dla danego urządzenia. Obrazy wyświetlane w tym formacie wykorzystują maksymalną rozdzielczość i uzyskują maksymalną jasność. Obrazy wyświetlane w innych formatach niż natywny zawsze będą posiadały gorszą rozdzielczość i mniejszą jasność.
1:1
Widoczna wysokość ekranu (wys.) *
Odległość mierzona od góry do dołu (w pionie) wyświetlacza.
2,3 m
Widoczna szerokość ekranu (szer.) *
Odległość mierzona od jednej krawędzi do drugiej (poziomo, od lewej do prawej) wyświetlacza.
2,3 m
Całkowity rozmiar ekranu (szerokość x wysokość)
Całkowity rozmiar ekranu.
240 x 240 cm
Wydajność
Powierzchnia ekranu
Biała Matowa
Format nośnika (podajnik 1)
Kształt, rozmiar, wygląd, nośnik.
Kwadrat
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
17 kg
Model L1
2,53 m
Model L2
2354 mm
Model L3
2,44 m
Państwo Dystrybutor
Nederland 4 distributor(s)
France 1 distributor(s)
Belgium 1 distributor(s)
Luxembourg 1 distributor(s)
Sverige 1 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Customer service details
X