Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Quantum Scalar 50 LTO-3 Tape Drive Module, LVD SCSI streamer

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Quantum
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Scalar 50 LTO-3 Tape Drive Module, LVD SCSI
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PR-UU3QA-YF
Kategoria
Urządzenie przechowujące dane zawierające jeden lub więcej napędów taśmowych, pewną liczbę gniazd na taśmy, czytnik kodów identyfikujący taśmy i zautomatyzowaną metodę ich ładowania. Biblioteka taśm z jednym napędem to auto loader.
Streamery, autoloadery
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Quantum: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 19 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 5609
Statystyki oparte są o 77585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 19-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75800 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 30 mar 2017 05:20:45
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Quantum Scalar 50 LTO-3 Tape Drive Module, LVD SCSI streamer:
To krótkie podsumowanie Quantum Scalar 50 LTO-3 Tape Drive Module, LVD SCSI streamer arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Quantum Scalar 50 LTO-3 Tape Drive Module, LVD SCSI

Długie podsumowanie opisu Quantum Scalar 50 LTO-3 Tape Drive Module, LVD SCSI streamer:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Quantum Scalar 50 LTO-3 Tape Drive Module, LVD SCSI streamer oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Quantum Scalar 50 LTO-3 Tape Drive Module, LVD SCSI

Customer service details