Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Samsung INK-M10 nabój z tuszem

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Samsung
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
INK-M10
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
INK-M10 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
Naboje z tuszem
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Samsung: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 29730
Statystyki oparte są o 77557 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75773 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 20 maj 2018 06:49:24
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Samsung INK-M10 nabój z tuszem:
To krótkie podsumowanie Samsung INK-M10 nabój z tuszem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Samsung INK-M10, Atramentowy, 51 mm, 48 mm, 102 mm, 70 g

Długie podsumowanie opisu Samsung INK-M10 nabój z tuszem:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Samsung INK-M10 nabój z tuszem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Samsung INK-M10. Technologia druku: Atramentowy. Szerokość produktu: 51 mm, Długość urządzenia: 48 mm, Wysokość urządzenia: 102 mm

Opis ogólny
*
Yes
Kolor
Możliwość drukowania w kolorze.
No
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Atramentowy
Kasetka pojemności
1000 arkusze
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
51 mm
Długość urządzenia
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
48 mm
Wysokość urządzenia
Wysokość produktu.
102 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
70 g
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Customer service details
X