Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Sennheiser M145 USB Binarny zestawy słuchawkowe

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sennheiser
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
M145 USB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
500274
Kategoria
Zestaw słuchawkowy to połączenie słuchawek z mikrofonem. Zapewniają taką samą funkcjonalność jak zwykłe zestawy telefoniczne ale dodatkowo do korzystania z nich nie trzeba używać rąk. Mają wiele zastosowań, między innymi w call centre.
Zestaw słuchawkowy
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Sennheiser: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 4561
Statystyki oparte są o 77585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75800 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 30 kwi 2018 05:30:55
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Sennheiser M145 USB Binarny zestawy słuchawkowe:
To krótkie podsumowanie Sennheiser M145 USB Binarny zestawy słuchawkowe arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Sennheiser M145 USB, Binarny, Przewodowy, 3 m, 40 - 20000 Hz, 32 ?, 80 - 15000 Hz

Długie podsumowanie opisu Sennheiser M145 USB Binarny zestawy słuchawkowe:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sennheiser M145 USB Binarny zestawy słuchawkowe oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Sennheiser M145 USB. Typ zestawu słuchawkowego: Binarny. Technologia łączności: Przewodowy, Długość kabla: 3 m. Rozdzielczość słuchawek: 40 - 20000 Hz, Impedancja: 32 ?. częstotliwość mikrofonu: 80 - 15000 Hz, Czułość mikrofonu: -38 dB

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-09-24
Testseek zebrał [1] opinię eksperta o [Product Name], ocena wyniosła [90] ze 100. Kliknij poniżej i wykorzystaj Testseek aby znaleźć wszystkie oceny, nagrody i wnioski o produkcie.
80%
Customer service details