Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Sharp PGF212XL projektor danych 2400 ANSI lumeny DLP XGA (1024x768)

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sharp
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PGF212XL
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PGF212XL
Kategoria
Użyj rzutnika do projekcji obrazu z Twojego laptopa, komputera, odtwarzacza DVD, nagrywarki wideo lub innego urządzenia z kompatybilnym złączem, na ścianie lub na specjalnie zaprojektowanym ekranie do projekcji. Z takim urządzeniem poprowadzenie profesjonalnej i przejrzystej prezentacji jest łatwe. Możesz również stworzyć swoje własne kino domowe!
Projektory danych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezSharp: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 3099
Statystyki oparte są o 91581 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 89518 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 Jan 2020 15:44:56
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Sharp PGF212XL projektor danych 2400 ANSI lumeny DLP XGA (1024x768):
To krótkie podsumowanie Sharp PGF212XL projektor danych 2400 ANSI lumeny DLP XGA (1024x768) arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Sharp PGF212XL, 2400 ANSI lumeny, DLP, XGA (1024x768), 15 - 110 kHz, 45 - 85 Hz, Lampa

Długie podsumowanie opisu Sharp PGF212XL projektor danych 2400 ANSI lumeny DLP XGA (1024x768):
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sharp PGF212XL projektor danych 2400 ANSI lumeny DLP XGA (1024x768) oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Sharp PGF212XL. Jasność projektora: 2400 ANSI lumeny, Technologia projekcji: DLP, Naturalna rozdzielczość projektora: XGA (1024x768). Rodzaj źródła światła: Lampa, Żywotność źródła światła: 4000 godz., Moc lampy: 200 W. Ostrość: Ręczny. Interfejs SCSI: RS-232. Pozycjonowanie na rynku: Short throw

Projektor
Jasność projektora *
2400 ANSI lumeny
Technologia projekcji *
DLP
Naturalna rozdzielczość projektora *
XGA (1024x768)
Zasięg skanowania w poziomie
15 - 110 kHz
Zasięg skanowania (długość)
45 - 85 Hz
System obiektywów
Ostrość *
Ręczny
Porty i interfejsy
Wejście komponentu wideo (ypbpr/ycbcr) *
Liczba gniazd (portów) dla połączeń wejściowych RF (częstotliwości radiowej) w urządzeniu.
1
Port DVI *
Digital Visual Interface (DVI) to interfejs wyświetlacza wideo slużący do podłączania źródła wideo do urządzenia wyświetlającego, takiego jak monitor komputerowy (standard złącza pomiędzy kartą graficzną a monitorem komputera).
Yes
Wejście S-Video *
Liczba gniazd wejściowych dla S-Video, standardu przesyłania sygnału wizyjnego, który zazwyczaj pozwala na uzyskanie jakości 480i lub 576i.
1
Interfejs SCSI *
RS-232
Sieć
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
1
Konstrukcja
Pozycjonowanie na rynku *
Short throw
Moc
Pobór mocy *
Ilość energii zużywanej przez ten model, wyrażona w watach. Typowe wartości podawane przez producentów to zużycie energii w trybie spoczynku, trybie czuwania / zawieszenia, typowego zastosowania, maksymalnego użytkowania.
267 W
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
5 - 35 °C
Waga i rozmiary
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
2,9 kg
Zawartość opakowania
Pilot zdalnego sterowania *
Opis funkcji pilota zdalnego sterowania
Yes
Pozostałe funkcje
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
270 x 265 x 89 mm
Technologia łączności
Przewodowy
Port RS-232
Liczba wejść RS-232. Port szeregowy RS-232 był kiedyś standardowym wyposażeniem komputerów osobistych, wykorzystywany do modemów, drukarek, myszy, zasilaczy awaryjnych i innych urządzeń peryferyjnych. Obecnie port ten został w dużym stopniu zastąpiony przez USB i inne porty.
1
Customer service details
Array