Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Shuttle CV21 Intel TV-Out Card karta do przechwytywania video

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Shuttle
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
CV21 Intel TV-Out Card
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CV21
Kategoria
Urządzenia konwertujące sygnał analogowy (wytworzony np. przez odtwarzacz DVD) w sygnał cyfrowy, który może być wprowadzony do komputera.
Karty do przechwytywania video
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Shuttle: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 3870
Statystyki oparte są o 77557 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75773 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 30 mar 2017 05:19:37
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Shuttle CV21 Intel TV-Out Card karta do przechwytywania video:
To krótkie podsumowanie Shuttle CV21 Intel TV-Out Card karta do przechwytywania video arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Shuttle CV21 Intel TV-Out Card

Długie podsumowanie opisu Shuttle CV21 Intel TV-Out Card karta do przechwytywania video:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Shuttle CV21 Intel TV-Out Card karta do przechwytywania video oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Shuttle CV21 Intel TV-Out Card

Pozostałe właściwości
Inne połączenia
Interfejs ynajdujący się na urządzeniu, do którego można podłączyć inne urządzenie.
1 x DVI 1 x S-Video 1 x Composite 1 x TV-Out
Customer service details
X