Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

SMC SMCWBR14-G2 router bezprzewodowy

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
SMC
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SMCWBR14-G2
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
SMCWBR14-G2 EU show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez SMC: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 30 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 21332
Statystyki oparte są o 81692 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 30-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 79832 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 03 kwi 2017 14:52:17
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu SMC SMCWBR14-G2 router bezprzewodowy:
To krótkie podsumowanie SMC SMCWBR14-G2 router bezprzewodowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

SMC SMCWBR14-G2, CCK,OFDM, 13 kanały, IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3u, 1,43 dBi, TKIP, SPI

Długie podsumowanie opisu SMC SMCWBR14-G2 router bezprzewodowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie SMC SMCWBR14-G2 router bezprzewodowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

SMC SMCWBR14-G2. Modulacja: CCK,OFDM, Liczba kanałów: 13 kanały. Standardy komunikacyjne: IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Poziom wzmocnienia anteny (max): 1,43 dBi. Szyfrowanie / bezpieczeństwo: TKIP, Zabezpieczenie firewall: SPI, Obsługuje VPN: PPTP, L2TP, IPSec. Pobór mocy: 5 W

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2017-05-01 07:18:24
0%
Customer service details