Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Smit Visual Board easel Flexible, adjustable working heights tablica magnetyczna i akcesoria

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Smit Visual
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Board easel Flexible, adjustable working heights
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
14013.120
Kategoria
Tablica magnetyczna do przyczepiania notatek z użyciem magnesów.
Tablice magnetyczne i akcesoria
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Smit Visual: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5704
Statystyki oparte są o 85948 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 83979 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 05 maj 2019 16:13:38
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Smit Visual Board easel Flexible, adjustable working heights tablica magnetyczna i akcesoria:
To krótkie podsumowanie Smit Visual Board easel Flexible, adjustable working heights tablica magnetyczna i akcesoria arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Smit Visual Board easel Flexible, adjustable working heights

Długie podsumowanie opisu Smit Visual Board easel Flexible, adjustable working heights tablica magnetyczna i akcesoria:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Smit Visual Board easel Flexible, adjustable working heights tablica magnetyczna i akcesoria oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Smit Visual Board easel Flexible, adjustable working heights

Customer service details