Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Sony 8cm ReWritable DVD-RW DMW60A-BT 2,8 GB

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sony
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
8cm ReWritable DVD-RW DMW60A-BT
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
DMW60A-BT
Kategoria
Nagraj własne filmy lub ważne dane na dysk DVD, aby przechować lub dzielić się z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami. Proszę zwrócić uwagę na prawidłowy rodzaj DVD: istnieje różnica pomiędzy płytami do nagrywania DVD+R i DVD-R i nie wszystkie nagrywarki obsługują oba formaty. Płyta DVD-RW jest płytą wielokrotnego zapisu, a DVD DL jest skrótem dla DVD Dual Layer (dwuwarstwowe), co oznacza że na tego typu DVD można przechowywać 8.5 GB danych, zamiast zwykłych 4,7 GB.
Płyty DVD
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Sony: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 5793
Statystyki oparte są o 81692 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 79832 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 30 mar 2017 03:34:40
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Sony 8cm ReWritable DVD-RW DMW60A-BT 2,8 GB:
To krótkie podsumowanie Sony 8cm ReWritable DVD-RW DMW60A-BT 2,8 GB arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Sony 8cm ReWritable DVD-RW DMW60A-BT, 2,8 GB, 80 mm, 60 min, 18-30%, 0,74 µm, 1,2 mm

Długie podsumowanie opisu Sony 8cm ReWritable DVD-RW DMW60A-BT 2,8 GB:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sony 8cm ReWritable DVD-RW DMW60A-BT 2,8 GB oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Sony 8cm ReWritable DVD-RW DMW60A-BT. Pojemność bez kompresji: 2,8 GB, Średnica dysku optycznego: 80 mm, Maksymalny czas nagrywania: 60 min. Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym: 1 szt.

Opis ogólny
Pojemność bez kompresji *
Rzeczywista pojemność medium, wyrażona w gigabajtach, bez kompresji.
2,8 GB
Średnica dysku optycznego *
Średnica dysku, w milimetrach"
80 mm
Maksymalny czas nagrywania
60 min
Stopień odbicia
18-30%
Częstotliwość wachania
186
Opis ogólny
Odstęp ścieżek
0,74 µm
Grubość dysku optycznego
1,2 mm
Pakowanie danych
Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym
Ilość pojedynczego produktu w jednym pudełku lub opakowaniu zbiorczym. Jeżeli istnieje mniejsze opakowanie zbiorcze, liczba produktów w tym opakowaniu. Na przykład, jeżeli istnieje opakowanie zawierające 24 jednostki produktu i opakowanie zbiorcze zawierające 48 jednostek produktu, to liczba ta wyrażać będzie ilość jednostek produktu zawartych w mniejszym opakowaniu zbiorczym.
1 szt.
Customer service details
X