Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Sony Portable Monaural Microphone ECM-DM5P

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sony
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Portable Monaural Microphone ECM-DM5P
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
ECMDM5P
Kategoria
Urządzenie konwertujące fale dźwiękowe w energię elektryczną o częstotliwości odpowiadającej częstości drgań fal dźwiękowych.
Mikrofony
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezSony: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 7163
Statystyki oparte są o 93413 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91294 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:28:34
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Sony Portable Monaural Microphone ECM-DM5P:
To krótkie podsumowanie Sony Portable Monaural Microphone ECM-DM5P arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Sony Portable Monaural Microphone ECM-DM5P, -34 dB, 100 - 15000 Hz, Mono, Jednokierunkowy, AC, 15 g

Długie podsumowanie opisu Sony Portable Monaural Microphone ECM-DM5P:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sony Portable Monaural Microphone ECM-DM5P oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Sony Portable Monaural Microphone ECM-DM5P. Czułość mikrofonu: -34 dB, Częstotliwość mikrofonu: 100 - 15000 Hz, Tryb pracy mikrofonu: Mono. Typ zasilacza: AC. Waga produktu: 15 g, Złącze(a): Gold-plated mini

Mikrofon
Czułość mikrofonu
-34 dB
Częstotliwość mikrofonu
Zakres częstotliwości (dźwięki od niskich do wysokich), jakie może wychwycić mikrofon.
100 - 15000 Hz
Tryb pracy mikrofonu
Mono
Typ kierunku mikrofonu
Jednokierunkowy
Moc
Typ zasilacza
Zasilacz (wewnętrzny / zewnętrzny) używany w produkcie. PFC = Power Factor Correcting. CE = CE marki kompatybilne. Jeśli podanych jest kilka wartości (Watt), to dotyczy to często niskiej linii w przeciwstawieniu do wysokiej linii. Wiele zasilacze wykorzystywane jest do zwolnienia. Gdy dodatkowe zasilanie jest opcjonalne, est to wskazane przez wymienienie maksymalną liczbę. Zasilacze mogą być Hot Plug lub nie-Hot Plug.
AC
Pozostałe funkcje
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
15 g
Złącze(a)
Gold-plated mini
X