Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Sony Wireless Microphone Bezprzewodowy

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sony
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Wireless Microphone
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
ECMHW1
Kategoria
Urządzenie konwertujące fale dźwiękowe w energię elektryczną o częstotliwości odpowiadającej częstości drgań fal dźwiękowych.
Mikrofony
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Sony: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 28 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 10526
Statystyki oparte są o 78904 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 28-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 77126 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 24 cze 2018 00:00:28
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Sony Wireless Microphone Bezprzewodowy:
To krótkie podsumowanie Sony Wireless Microphone Bezprzewodowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Sony Wireless Microphone, Bezprzewodowy

Długie podsumowanie opisu Sony Wireless Microphone Bezprzewodowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sony Wireless Microphone Bezprzewodowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Sony Wireless Microphone. Technologia łączności: Bezprzewodowy

Łączność
Technologia łączności *
Bezprzewodowy
Zarządzanie energią
Zasilane prze USB
Urządzenie, które może być zasilane przez kabel USB.
No
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2016-11-14
Testseek zebrał [1] opinię eksperta o [Product Name], ale ocena nie została podana. Kliknij poniżej i wykorzystaj Testseek aby znaleźć wszystkie oceny, nagrody i wnioski o produkcie.
0%
Customer service details
X