Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Sony Carry Case Aluminium for DCR-VX2000

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sony
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Carry Case Aluminium for DCR-VX2000
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
LCH-VX2000
Kategoria
Futerały do przechowywania takiego sprzętu jak aparaty, laptopy, statywy.
walizki i torby
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Sony: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 16943
Statystyki oparte są o 75031 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73314 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 02 wrz 2017 05:30:46
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Sony Carry Case Aluminium for DCR-VX2000:
To krótkie podsumowanie Sony Carry Case Aluminium for DCR-VX2000 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Sony Carry Case Aluminium for DCR-VX2000, Srebrny, 524 mm, 368 mm, 244 mm
Długie podsumowanie opisu Sony Carry Case Aluminium for DCR-VX2000 :

Sony Carry Case Aluminium for DCR-VX2000. Kolor produktu: Srebrny. Szerokość produktu: 524 mm, Długość urządzenia: 368 mm, Wysokość urządzenia: 244 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sony Carry Case Aluminium for DCR-VX2000 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Design
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Srebrny
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
524 mm
Długość urządzenia
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
368 mm
Wysokość urządzenia
Wysokość produktu.
244 mm
X