Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Sony Spare Lamp f VPL-CS10 lampa do projektora 132 W UHP

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sony
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Spare Lamp f VPL-CS10
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
LMP-C133
Kategoria
Lampa umożliwiająca wyświetlanie obrazu przez projektor (rzutnik).
Lampy do projektorów
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezSony: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 69884
Statystyki oparte są o 96307 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94085 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 24 Nov 2017 03:22:06
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Sony Spare Lamp f VPL-CS10 lampa do projektora 132 W UHP:
To krótkie podsumowanie Sony Spare Lamp f VPL-CS10 lampa do projektora 132 W UHP arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Sony Spare Lamp f VPL-CS10, UHP, 132 W

Długie podsumowanie opisu Sony Spare Lamp f VPL-CS10 lampa do projektora 132 W UHP:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sony Spare Lamp f VPL-CS10 lampa do projektora 132 W UHP oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Sony Spare Lamp f VPL-CS10. Typ lamp: UHP, Lampy: 132 W

Cechy
Lampy *
132 W
Cechy
Typ lamp
UHP
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)