Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Sony PDV-184N kaseta magnetyczna

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sony
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PDV-184N
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PDV-184N show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Plastikowe przedmioty zawierające taśmę audio lub wideo nawinięte na parę szpuli, umieszczane w odpowiednim odtwarzaczu lub nagrywarce.
Kasety magnetyczne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezSony: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 11038
Statystyki oparte są o 90294 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88272 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 sty 2019 15:30:09
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Sony PDV-184N kaseta magnetyczna :
Krótki, edytorski opis Sony PDV-184N kaseta magnetyczna

DVCAM jest profesjonalną taśmą cyfrową o szerokości 6 mm. Zapewnia doskonałą jakość obrazu skompresowanego cyfrowo (kompresja DV) i dlatego idealnie nadaje się do wysokiej jakości montażu i niedrogiego zapisu.
Więcej>>>
Sony PDV-184N kaseta magnetyczna:
Oficjalny tekst marketingowy Sony PDV-184N kaseta magnetyczna został dodany przez producentaNowy proces naparowywania metalu – większa gęstość upakowania i odstęp sygnału od szumu.

Warstwa ochronna DLC zapewniająca większą trwałość.

Pamięć 16 kb w modelach serii MEM i ME, w której można zapisywać adresy indeksowe i dane filmowania.

Czas nagrywania do 184 minut.

Kasety serii MEM Master charakteryzują się doskonałą jakością nawet przy dużej szybkości przesyłania (4x) montowanego obrazu.

Kasety czyszczące: PDVM-12CL i PDV-12CL.

Możliwość nagrywania w trybie HDV.

Krótkie podsumowanie opisu Sony PDV-184N kaseta magnetyczna:
To krótkie podsumowanie Sony PDV-184N kaseta magnetyczna arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Sony PDV-184N

Długie podsumowanie opisu Sony PDV-184N kaseta magnetyczna:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sony PDV-184N kaseta magnetyczna oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Sony PDV-184N

Szczegóły Techniczne
Kasety wideo
DVCAM
Odporność na rozmagnesowanie
Koercyjność oznacza siłę pola magnetycznego wymaganą do zmiany istniejącego stanu magnetycznego danego materiału. Koercyjność maleje wraz ze wzrostem temperatury i jest zjawiskiem, które stanowi podstawę procesu nagrywania magnetyczno-optycznego.
105 kA/m
Szczegóły Techniczne
Kwadratura
0,78%
Grubość taśmy
Grubość taśmy, wyrażona w mikrometrach
7 µm
Customer service details
X