Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Sony Clie PEG-SL10.CE7 320 x 320piksele 102g terminal

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sony
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Clie PEG-SL10.CE7
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PEG-SL10
Kategoria
Przenośne komputery wykorzystujące technikę RFID, takie jak urządzenia skanujące w sklepach i restauracjach.
terminale
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Sony: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 11658
Statystyki oparte są o 75031 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73314 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 20 sie 2017 23:11:27
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Sony Clie PEG-SL10.CE7 320 x 320piksele 102g terminal:
To krótkie podsumowanie Sony Clie PEG-SL10.CE7 320 x 320piksele 102g terminal arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Sony Clie PEG-SL10.CE7, 320 x 320 piksele, Stylus, Monochromatyczne, 4,8 MB, 33 Mhz, Dragonball VZ
Długie podsumowanie opisu Sony Clie PEG-SL10.CE7 320 x 320piksele 102g terminal :

Sony Clie PEG-SL10.CE7. Rozdzielczość: 320 x 320 piksele, Urządzenie wskazujące: Stylus, Kolory wyświetlacza: Monochromatyczne. Pojemność pamięci wewnętrznej: 4,8 MB. Taktowanie procesora: 33 Mhz, Procesor wbudowany: Dragonball VZ. Dołączone oprogramowanie: Address Book, Calculator,Data Book, Mail, Memo Pad, Security, To Do List. System operacyjny: Palm OS 4.1

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sony Clie PEG-SL10.CE7 320 x 320piksele 102g terminal oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Wyświetlacz
Rozdzielczość *
Rozdzielczość wyświetlacza dla systemu.
320 x 320 piksele
Urządzenie wskazujące
Stylus
Kolory wyświetlacza
Monochromatyczne
Pamięć
Pojemność pamięci wewnętrznej *
Ilość pamięci, mierzona w megabajtach, zainstalowana na dysku twardym urządzenia
4,8 MB
Procesor
Taktowanie procesora *
Prędkość procesora. Często prędkość zegara procesora wyrażana jest przez producentów w GHz (1 GHz = 1000MHz). Prędkość zegara procesora to podstawowa jednostka, wyrażona w cyklach na sekundę (w hercach), w której komputer wykonuje najbardziej podstawowe operacje, takie jak dodawanie dwóch liczb. Istnieją inne czynniki, takie jak rozmiar pamięci wewnętrznej, które wpływają na rzeczywisty czas reakcji komputera.
33 Mhz
Procesor wbudowany
Dragonball VZ
Oprogramowanie
Dołączone oprogramowanie
Program rozpowszechniany razem z innymi produktami, takimi jak oprogramowanie komputerowe urządzenia elektroniczne czy pakiet programów sprzedawanych łącznie. Mogą to być również programy zainstalowane domyślnie na nowym komputerze.
Address Book, Calculator,Data Book, Mail, Memo Pad, Security, To Do List
Wymagania systemowe
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Palm OS 4.1
Waga i rozmiary
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
102 g
Szerokość produktu *
Miara szerokości.
71,8 mm
Długość urządzenia *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
16,8 mm
Wysokość urządzenia *
Wysokość produktu.
104 mm
Szczegóły Techniczne
Dołączony sprzęt
USB HotSync cable, Graffiti stiker
X