Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Sony 160GB HDD/DVD-recorder

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sony
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
160GB HDD/DVD-recorder
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
RDR-HX825S show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Z pomocą odtwarzaczy i nagrywarek DVD, można nagrywać/oglądać filmy o wysokiej jakości, odtwarzać płyty MP3, płyty CD i DVD z muzyką, jak również przeglądać zdjęcia w formacie JPG. Nagrywarki DVD często mają wbudowany twardy dysk, na którym można zapisać domowe filmy, edytować je, a następnie nagrać na płytę DVD, można również nagrać swój ulubiony program telewizyjny, aby go później obejrzeć. Niektóre nagrywarki mają nawet automatyczne rozpoznawanie reklam: po prostu zacznij oglądać film po około pół godzinie od czasu jego rozpoczęcia, a wszystkie niechciane reklamy zostaną ominięte, więc jeśli nie chcesz, nigdy nie będziesz musiał oglądać reklam.
Odtwarzecze i nagrywarki DVD
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Sony: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 10623
Statystyki oparte są o 77635 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75841 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 14 paź 2017 17:34:31
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Sony 160GB HDD/DVD-recorder:
To krótkie podsumowanie Sony 160GB HDD/DVD-recorder arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Sony 160GB HDD/DVD-recorder, 12-bit/108MHz, MP3, Srebrny, 160 GB, DVD-R/DVD+R/DVD-RW/DVD+RW

Długie podsumowanie opisu Sony 160GB HDD/DVD-recorder:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sony 160GB HDD/DVD-recorder oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Sony 160GB HDD/DVD-recorder. Przetwornik cyfrowo-analogowy: 12-bit/108MHz. Audio formats supported: MP3. Kolor produktu: Srebrny. Pojemność twardego dysku: 160 GB. Nagrywanie dysku optycznego: DVD-R/DVD+R/DVD-RW/DVD+RW

Video
Przetwornik cyfrowo-analogowy
12-bit/108MHz
Formaty pliku
Audio formats supported
Formaty plików dźwiękowych, które są obsługiwane przez urządzenie lub prograam, np. MP3, MP4.
MP3
Łączność
Ilość portów HDMI *
Liczba portów HDMI (High Definition Multimedia Interface). HDMI jest to interfejs służący do przesyłania cyfrowego, nieskompresowanego sygnału audio i wideo z urządzenie zgodnego z HDMI (zwanego "źródłem" lub "wejściem") do zgodnego cyfrowego urządzenia audio, monitora komputera, projektora wideo lub telewizji cyfrowej.
1
Wejście S-Video
Liczba gniazd wejściowych dla S-Video, standardu przesyłania sygnału wizyjnego, który zazwyczaj pozwala na uzyskanie jakości 480i lub 576i.
1
Wyjście S-Video
Liczba gniazd wyjściowych dla S-Video, standardu przesyłania sygnału wizyjnego, który zazwyczaj pozwala na uzyskanie jakości 480i lub 576i.
1
Łączność
Liczba złącz scart
Liczba gniazd dla połączeń SCART.
2
Szczegóły Techniczne
Typ napędu *
Rodzaj lub kategoria urządzenia.
Nagrywarka DVD
Kolor
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Srebrny
Napęd
Pojemność twardego dysku
Maksymalna pojemność dysku twardego w gigabajtach (1 GB = 1 miliard bajtów)
160 GB
Pozostałe właściwości
Nagrywanie dysku optycznego
DVD-R/DVD+R/DVD-RW/DVD+RW
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-10-04
Testseek zebrał [1] opinię eksperta o [Product Name], ale ocena nie została podana. Kliknij poniżej i wykorzystaj Testseek aby znaleźć wszystkie oceny, nagrody i wnioski o produkcie.
0%
Customer service details
X