Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Sony Cable Monitor DVI-D to DVI-D

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sony
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Cable Monitor DVI-D to DVI-D
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
SMF-421
Kategoria
Niewielkie urządzenie podłączane do kabla w celu przystosowania końcówki do innego wejścia.
Przejściówki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezSony: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 6129
Statystyki oparte są o 95028 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92827 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 07 Nov 2019 08:09:11
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Sony Cable Monitor DVI-D to DVI-D:
To krótkie podsumowanie Sony Cable Monitor DVI-D to DVI-D arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Sony Cable Monitor DVI-D to DVI-D, DVI-D, DVI-D, Męska/Męska, 1,5 m

Długie podsumowanie opisu Sony Cable Monitor DVI-D to DVI-D:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sony Cable Monitor DVI-D to DVI-D oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Sony Cable Monitor DVI-D to DVI-D. Złączka 1: DVI-D, Złączka 2: DVI-D, Płeć konektora: Męska/Męska, Długość kabla: 1,5 m

Porty i interfejsy
Złączka 1 *
Pierwsze złącze w urządzeniu.
DVI-D
Złączka 2 *
Drugie złącze w urządzeniu.
DVI-D
Porty i interfejsy
Płeć konektora *
To distinguish parts on a cable interface, connectors are grouped under genders. Sockets or jacks are considered to be female whilst plugs are referred to as male.
Męska/Męska
Długość kabla
Długość kabla.
1,5 m