Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Sony Lens Filter Kit

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sony
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Lens Filter Kit
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
VF-R37K
Kategoria
Filtry w aparatach do edytowania zdjęć, np. do zmiany kolorów na czarno-białe. Filtry to kwadratowe lub podłużne przedmioty, lub szklane czy plastikowe płytki z metalową lub plastikową oprawą. Przymocowuje się je do obiektywu.
filtry do aparatów
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Sony: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 14735
Statystyki oparte są o 74624 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72898 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 paź 2017 16:08:43
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu Sony Lens Filter Kit :
Krótki, edytorski opis Sony Lens Filter Kit

Lens Filter Kit
Więcej>>>

Sony Lens Filter Kit:
Oficjalny tekst marketingowy Sony Lens Filter Kit został dodany przez producenta
The VF-R37K is terrific for 37mm diameter lens users hoping to improve contrast and detail in super bright sunlight (Filter case included). A multi coated (MC) protector is also included to reduce superfluous lights or reflections.
• Neutral density filter diminishes brightness of the sun's rays

• Multi-coated filter protects lens from dust and streaks

• Fits 37mm Camcorders
Krótkie podsumowanie opisu Sony Lens Filter Kit:
To krótkie podsumowanie Sony Lens Filter Kit arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Sony Lens Filter Kit, Czarny
Długie podsumowanie opisu Sony Lens Filter Kit :

Sony Lens Filter Kit. Kolor produktu: Czarny

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sony Lens Filter Kit oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Opis ogólny
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
X