Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Sony VGP-PRA1 Docking station

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Sony
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
VGP-PRA1 Docking station
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
VGP-PRA1 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Platforma, na której można zainstalować komputer przenośny. Stacja dokująca zazwyczaj zawiera gniazda na karty rozszerzenia, kieszenie na urządzenia pamięciowe i złącza I/O dla urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki i monitory. Po włożeniu do stacji dokującej, komputer przenośny staje się komputerem stacjonarnym. Przede wszystkim, te same dane są dostępne w obu trybach, ponieważ znajdują się w pamięci komputera przenośnego. Koncepcja stacji dokujących związana jest z możliwością jednoczesnego korzystania z rozszerzonych możliwości komputera stacjonarnego oraz z przenośności laptopa. Dodatkowo stacje dokujące pozwalają na użycie pełno wymiarowej klawiatury i monitora, jeśli nie jest się w podróży.
Stacje dokujące
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezSony: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 21569
Statystyki oparte są o 93612 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91509 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 18 maj 2018 16:04:07
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Sony VGP-PRA1 Docking station:
To krótkie podsumowanie Sony VGP-PRA1 Docking station arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Sony VGP-PRA1 Docking station, 10,100 Mbit/s, 370 x 198 x 63 mm

Długie podsumowanie opisu Sony VGP-PRA1 Docking station:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Sony VGP-PRA1 Docking station oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Sony VGP-PRA1 Docking station. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100 Mbit/s. Wymiary produktu (SxGxW): 370 x 198 x 63 mm

Porty i interfejsy
Wejście liniowe
No
Sieć
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN
Różne poziomy prędkości połączenia LAN Ethernet w megabitach na sekundę.
10,100 Mbit/s
Pozostałe funkcje
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
370 x 198 x 63 mm
X