Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Stabilo Navigator Żółty 10szt. marker

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Stabilo
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Navigator
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
545/24
Kategoria
Pisaki ścieralne lub permanentne do nanoszenia na powierzchnię znaków, symboli, rysunków. Ścieralnych markerów używa się np. na tablicach szkolnych.
Markery
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Stabilo: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 04 lis 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 9640
Statystyki oparte są o 78390 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 04-11-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 76581 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 20 maj 2018 09:15:48
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Stabilo Navigator Żółty 10szt. marker:
To krótkie podsumowanie Stabilo Navigator Żółty 10szt. marker arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Stabilo Navigator, Żółty, Wielobarwność, 1 mm, 70 mm, 140 mm, 27 mm

Długie podsumowanie opisu Stabilo Navigator Żółty 10szt. marker:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Stabilo Navigator Żółty 10szt. marker oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Stabilo Navigator. Kolory długopisu: Żółty, Kolor produktu: Wielobarwność, Szerokość kreski (max): 1 mm. Szerokość: 70 mm, Głębokość kartonu: 140 mm, Wysokość pudełka: 27 mm. Ilość na paczkę: 10 szt.

Brak dostępnych informacji Specs Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poprośo dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 2 distributor(s)
Customer service details