Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

STABILO luminator marker Wielo 4 szt.

W celu uzyskania dostepu do Polski, proszę poproś o aktualizację

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
STABILO
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
luminator
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
71/4
Kategoria
Pisaki ścieralne lub permanentne do nanoszenia na powierzchnię znaków, symboli, rysunków. Ścieralnych markerów używa się np. na tablicach szkolnych.
Markery
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez STABILO: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 01 lis 2002
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 11129
Statystyki oparte są o 79791 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 01-11-02 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 77982 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 20 maj 2018 09:15:49
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu STABILO luminator marker Wielo 4 szt.:
To krótkie podsumowanie STABILO luminator marker Wielo 4 szt. arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Stabilo luminator, Wielo, Wielobarwność, 2 mm, 90 mm, 20 mm, 130 mm

Długie podsumowanie opisu STABILO luminator marker Wielo 4 szt.:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie STABILO luminator marker Wielo 4 szt. oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Stabilo luminator. Kolory długopisu: Wielo, Kolor produktu: Wielobarwność, Szerokość kreski (max): 2 mm. Szerokość: 90 mm, Głębokość kartonu: 20 mm, Wysokość pudełka: 130 mm. Ilość na paczkę: 4 szt.

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)
United Kingdom 3 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)
France 1 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)
Customer service details