Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

StarTech.com PUSBMYB12V06 kabel USB 1,829 m USB B

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
StarTech.com
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
PUSBMYB12V06
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PUSBMYB12V06
Kategoria
Kable podłączane do portów USB w komputerach, laptopach i innych urządzeniach elektronicznych.
Kable USB
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezStarTech.com: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5454
Statystyki oparte są o 90294 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88272 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 lis 2017 05:37:35
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu StarTech.com PUSBMYB12V06 kabel USB 1,829 m USB B:
To krótkie podsumowanie StarTech.com PUSBMYB12V06 kabel USB 1,829 m USB B arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

StarTech.com PUSBMYB12V06, 1,829 m, USB B

Długie podsumowanie opisu StarTech.com PUSBMYB12V06 kabel USB 1,829 m USB B:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie StarTech.com PUSBMYB12V06 kabel USB 1,829 m USB B oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

StarTech.com PUSBMYB12V06. Długość kabla: 1,829 m, Złączka 2: USB B

Cechy
Długość kabla *
Długość kabla.
1,829 m
Złączka 2 *
Drugie złącze w urządzeniu.
USB B
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
170 g
Customer service details