Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Supermicro A+ Server 1041M-T2B, Black

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Supermicro
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
A+ Server 1041M-T2B, Black
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
AS-1041M-T2B show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Serwery barebone zazwyczaj są tańsze i łatwiejsze do przystosowania do konkretnego przeznaczenia niż gotowe serwery.
serwery barebone
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Supermicro: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 19 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 14961
Statystyki oparte są o 75020 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 19-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73304 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 paź 2017 15:34:09
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Supermicro A+ Server 1041M-T2B, Black:
To krótkie podsumowanie Supermicro A+ Server 1041M-T2B, Black arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Supermicro A+ Server 1041M-T2B, Black, Socket F (1207), 128 GB, 0, 1, 0+1, 5, JBOD, Intel 82546GB, Gigabit Ethernet, AMI
Długie podsumowanie opisu Supermicro A+ Server 1041M-T2B, Black :

Supermicro A+ Server 1041M-T2B, Black. Gniazdko procesora: Socket F (1207). Maksymalna pojemność pamięci: 128 GB. Poziomy raid: 0, 1, 0+1, 5, JBOD. Kontrloer LAN: Intel 82546GB, Cechy sieci: Gigabit Ethernet. Typ BIOS: AMI, Rozmiar pamięci BIOS: 8 MB

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Supermicro A+ Server 1041M-T2B, Black oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Procesor
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
Socket F (1207)
Pamięć
Ilość slotów DIMM *
Liczba gniazd, do których można podłączyć DIMM. DIMM to szereg standardów modułów pamięci RAM, w których styki złącza krawędziowego modułu znajdują się po obu stronach płytki drukowanej. Wcześniej stosowane moduły miały styki tylko z jednej strony i były oznaczane jako SIMM. Moduły DIMM zaczęły zastępować SIMM gdy procesory Pentium Intel P5 zdominowały rynek.
16
Kod korekcyjny
ECC oznacza Kodowanie korekcyjne i jest to jest pamięć, która jest w stanie wykryć i skorygować niektóre błędy pamięci bez interwencji użytkownika.
Yes
Maksymalna pojemność pamięci
Maksymalna pamięć wewnętrzna dostępna dla danego urządzenia.
128 GB
Artykuły Zaopatrzenia
Poziomy raid
RAID (nadmiarowa macierz niezależnych dysków) polega na współpracy dwóch lub więcej dysków twardych w taki sposób, aby zapewnić dodatkowe możliwości, nieosiągalne przy użyciu jednego dysku jak i kilku dysków podłączonych jako oddzielne.
0, 1, 0+1, 5, JBOD
Sieć komputerowa
Kontrloer LAN
Intel 82546GB
Cechy sieci
Gigabit Ethernet
Łączność
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) *
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
2
Liczba portów ps/2
Liczba złącz PS / 2 dla klawiatury i myszy. Ich nazwa pochodzi od IBM Personal System / 2.
2
Szeregowe porty komunikacyjne
Liczba portów szeregowych w komputerze lub urządzeniu peryferyjnym. Port szeregowy to fizyczny interfejs komunikacji szeregowej, przez który przesyłane są dane. Nazwa zwykle odnosi się do sprzętu zgodnego ze standardem RS-232, który ma łączyć się z modemem lub podobnym urządzeniem komunikacyjnym. W nowoczesnych komputerach i urządzeniach peryferyjnych porty szeregowe zostały w większości zastąpione przez porty USB i inne interfejsy.
2
Liczba portów VGA (D-Sub)
Liczba portów VGA (D-Sub) w urządzeniu. VGA (D-Sub) ma 15 pin i jest wtyczką łączącą komputer z monitorem. Po raz pierwszy wprowadzona zostałą w 1987 przez IBM.
1
Gniazdo rozszerzeń
PCI Express x16 gniazda
1
BIOS
Typ BIOS
BIOS (Basic Input/Output System – podstawowy system wejścia-wyjścia) to zapisany w pamięci stałej zestaw podstawowych procedur pośredniczących pomiędzy systemem operacyjnym a sprzętem. Posiada on własną pamięć, w której znajdują się informacje dotyczące daty, czasu oraz danych na temat wszystkich urządzeń zainstalowanych na komputerze. Jest to program zapisany w pamięci ROM płyty głównej oraz innych kart rozszerzeń takich jak np. karta graficzna.
AMI
Rozmiar pamięci BIOS
8 MB
Design
Rozmiar układu *
Opis cech zewnętrznych produktu.
1U
Design
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Diody LED
Yes
Praca
Napędy optyczne
Rodzaj dysku optycznego.
DVD-ROM
Zarządzanie energią
Zasilanie *
Sposób zasilania urządzenia, np. baterie, napięcie sieciowe podłączone przez wtyczkę i kabel.
1000 W
Zasilanie
100 - 240V, 50 - 60Hz, 15 - 7Amp
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
10 - 35 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
-40 - 70 °C
Zakres wilgotności względnej
8 - 90%
Dopuszczalna wilgotność względna
5 - 95%
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
437 mm
Długość urządzenia
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
705 mm
Wysokość urządzenia
Wysokość produktu.
43 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
19,5 kg
Pozostałe właściwości
Karta graficzna
ES1000
Standardowe wentylatory
6
Płyta główna
Kryptonim płyty głównej. Nazwa wewnętrzna.
Super H8QME-2+
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Australia 1 distributor(s)