Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Supermicro XEON 2.4GHz 2.8GHz 0.512MB L2 Pudełko procesor

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Supermicro
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
XEON 2.4GHz
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
P4X-0024-512K-533 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Centralna Jednostka Komputera (CPU) lub (mikro) procesor jest częścią komputera, w której odbywa się najwięcej obliczeń. Pod względem mocy obliczeniowej, procesor jest najważniejszym elementem systemu komputerowego, a więc wydajność komputera w dużej mierze zależy od wydajności procesora. Przez długi okres czasu wydajność procesora była określana przez ilość MHz wyznaczającą częstotliwość zegara, jednak w dzisiejszych czasach częstotliwość zegara nie ma już więcej wiele wspólnego z szybkością procesora. Jednym z najlepszych sposobów aby porównać różne procesory jest przyjrzenie się standardom w Internecie. Proszę uważać przy zakupie procesora, aby był kompatybilny z płytą główną, np. aby pasował do odpowiedniego gniazda.
Procesory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Supermicro: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 19 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 3406
Statystyki oparte są o 77585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 19-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75800 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 03 mar 2018 05:17:35
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Supermicro XEON 2.4GHz 2.8GHz 0.512MB L2 Pudełko procesor:
To krótkie podsumowanie Supermicro XEON 2.4GHz 2.8GHz 0.512MB L2 Pudełko procesor arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Supermicro XEON 2.4GHz, Intel® Xeon®, 2,8 GHz, Serwer/stacja robocza, 533 Mhz, 0,512 MB, L2

Długie podsumowanie opisu Supermicro XEON 2.4GHz 2.8GHz 0.512MB L2 Pudełko procesor:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Supermicro XEON 2.4GHz 2.8GHz 0.512MB L2 Pudełko procesor oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Supermicro XEON 2.4GHz. Typ procesora: Intel® Xeon®, Taktowanie procesora: 2,8 GHz, Element dla: Serwer/stacja robocza. Zakres napięcia VID: 1,2875 - 1,5 V. Termiczny układ zasilania (TDP): 74 W

Procesor
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel® Xeon®
Taktowanie procesora *
Prędkość mikroprocesora przy wykonywaniu poleceń czy włączaniu wibracji. Procesor wymaga określonej liczby cykli lub tyknięć zegara, aby wykonać konkretne polecenie. Im szybsze tempo, tym szybszy procesor i jego możliwośći. Prędkości zegara określa się zwykle w MHz (gdzie 1 MHz to 1 milion cykli na sekundę) lub w GHz (1 GHz to 1 tysiąc milionów cykli na sekundę). Im szybszy procesor, tym komputer będzie działał wydajniej.
2,8 GHz
Element dla *
Wskazuje przedmiot, którego element może stanowić dany produkt.
Serwer/stacja robocza
Pudełko *
Plastikowy lub metalowy pojemnik na różne komponenty.
Yes
Model procesora *
Numer modelu procesora w komputerze.
Nieokreślony
Magistrala systemowa
Interfejs łączący procesor z komputerem, możliwe jest również połączenie z innymi procesorami.
533 Mhz
Procesor
Procesor cache
0,512 MB
Typ procesora pamięci
L2
Zarządzanie energią
Zakres napięcia VID
1,2875 - 1,5 V
Opis ogólny
Termiczny układ zasilania (TDP) *
74 W
Customer service details