Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Supermicro 3.0 GHz Xeon 5160 3GHz 4MB L2 Pudełko procesor

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Supermicro
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
3.0 GHz Xeon 5160
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
P4X-0030-4M-1333 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Centralna Jednostka Komputera (CPU) lub (mikro) procesor jest częścią komputera, w której odbywa się najwięcej obliczeń. Pod względem mocy obliczeniowej, procesor jest najważniejszym elementem systemu komputerowego, a więc wydajność komputera w dużej mierze zależy od wydajności procesora. Przez długi okres czasu wydajność procesora była określana przez ilość MHz wyznaczającą częstotliwość zegara, jednak w dzisiejszych czasach częstotliwość zegara nie ma już więcej wiele wspólnego z szybkością procesora. Jednym z najlepszych sposobów aby porównać różne procesory jest przyjrzenie się standardom w Internecie. Proszę uważać przy zakupie procesora, aby był kompatybilny z płytą główną, np. aby pasował do odpowiedniego gniazda.
Procesory
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Supermicro: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 19 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 3694
Statystyki oparte są o 77635 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 19-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75841 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 24 maj 2018 09:51:43
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Supermicro 3.0 GHz Xeon 5160 3GHz 4MB L2 Pudełko procesor:
To krótkie podsumowanie Supermicro 3.0 GHz Xeon 5160 3GHz 4MB L2 Pudełko procesor arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Supermicro 3.0 GHz Xeon 5160, Intel® Xeon®, 3 GHz, LGA 771 (Socket J), Serwer/stacja robocza, 4 MB, L2

Długie podsumowanie opisu Supermicro 3.0 GHz Xeon 5160 3GHz 4MB L2 Pudełko procesor:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Supermicro 3.0 GHz Xeon 5160 3GHz 4MB L2 Pudełko procesor oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Supermicro 3.0 GHz Xeon 5160. Typ procesora: Intel® Xeon®, Taktowanie procesora: 3 GHz, Gniazdko procesora: LGA 771 (Socket J). Termiczny układ zasilania (TDP): 80 W

Procesor
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel® Xeon®
Taktowanie procesora *
Prędkość mikroprocesora przy wykonywaniu poleceń czy włączaniu wibracji. Procesor wymaga określonej liczby cykli lub tyknięć zegara, aby wykonać konkretne polecenie. Im szybsze tempo, tym szybszy procesor i jego możliwośći. Prędkości zegara określa się zwykle w MHz (gdzie 1 MHz to 1 milion cykli na sekundę) lub w GHz (1 GHz to 1 tysiąc milionów cykli na sekundę). Im szybszy procesor, tym komputer będzie działał wydajniej.
3 GHz
Liczba rdzeni procesora *
Liczba rdzeni w procesorze. Niektóre procesory posiadają jeden rdzeń, inne wyposażone są w 2 (np. Intel Core Duo) lub więcej (np. Intel Xeon E7-285 ma 10 rdzeni).
2
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
LGA 771 (Socket J)
Element dla *
Wskazuje przedmiot, którego element może stanowić dany produkt.
Serwer/stacja robocza
Pudełko *
Plastikowy lub metalowy pojemnik na różne komponenty.
Yes
Model procesora *
Numer modelu procesora w komputerze.
5160
Procesor cache
4 MB
Procesor
Typ procesora pamięci
L2
Prędkość pamięci podręcznej L2
3
Współczynnik Magistrala/Rdzeń
9
Opis ogólny
Termiczny układ zasilania (TDP) *
80 W
Customer service details