Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Supermicro SuperServer 5014C-M8, Beige Intel E7221 LGA 775 (Socket T) 1U Beżowy

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Supermicro
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SuperServer 5014C-M8, Beige
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
SYS-5014C-M8 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Serwery barebone zazwyczaj są tańsze i łatwiejsze do przystosowania do konkretnego przeznaczenia niż gotowe serwery.
Serwery barebone
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Supermicro: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 19 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 4264
Statystyki oparte są o 77635 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 19-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75841 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 23 sty 2018 16:39:24
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Supermicro SuperServer 5014C-M8, Beige Intel E7221 LGA 775 (Socket T) 1U Beżowy:
To krótkie podsumowanie Supermicro SuperServer 5014C-M8, Beige Intel E7221 LGA 775 (Socket T) 1U Beżowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Supermicro SuperServer 5014C-M8, Beige, Intel E7221, LGA 775 (Socket T), 4 GB, 0, 1, 10, JBOD, Broadcom BCM5721, Gigabit Ethernet

Długie podsumowanie opisu Supermicro SuperServer 5014C-M8, Beige Intel E7221 LGA 775 (Socket T) 1U Beżowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Supermicro SuperServer 5014C-M8, Beige Intel E7221 LGA 775 (Socket T) 1U Beżowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Supermicro SuperServer 5014C-M8, Beige. Układ płyty głównej: Intel E7221, Gniazdko procesora: LGA 775 (Socket T). Maksymalna pojemność pamięci: 4 GB. Poziomy raid: 0, 1, 10, JBOD. Kontrloer LAN: Broadcom BCM5721, Cechy sieci: Gigabit Ethernet. Typ BIOS: Award, Rozmiar pamięci BIOS: 8 MB

Procesor
Układ płyty głównej *
Chipset łączy mikroprocesor z układami płyty głównej.
Intel E7221
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
LGA 775 (Socket T)
Pamięć
Ilość slotów DIMM *
Liczba gniazd, do których można podłączyć DIMM. DIMM to szereg standardów modułów pamięci RAM, w których styki złącza krawędziowego modułu znajdują się po obu stronach płytki drukowanej. Wcześniej stosowane moduły miały styki tylko z jednej strony i były oznaczane jako SIMM. Moduły DIMM zaczęły zastępować SIMM gdy procesory Pentium Intel P5 zdominowały rynek.
4
Maksymalna pojemność pamięci
Maksymalna pamięć wewnętrzna dostępna dla danego urządzenia.
4 GB
Artykuły Zaopatrzenia
Poziomy raid
RAID (nadmiarowa macierz niezależnych dysków) polega na współpracy dwóch lub więcej dysków twardych w taki sposób, aby zapewnić dodatkowe możliwości, nieosiągalne przy użyciu jednego dysku jak i kilku dysków podłączonych jako oddzielne.
0, 1, 10, JBOD
Sieć komputerowa
Kontrloer LAN
Broadcom BCM5721
Cechy sieci
Gigabit Ethernet
Łączność
Liczba portów USB 2.0 *
Porty USB 2.0 posiadają prędkość transmisji danych 480 Mbps i są wstecznie kompatybilne z USB 1.1. Istnieje możliwość podłączania do nich różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
6
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) *
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
2
Liczba portów ps/2
Liczba złącz PS / 2 dla klawiatury i myszy. Ich nazwa pochodzi od IBM Personal System / 2.
2
Szeregowe porty komunikacyjne
Liczba portów szeregowych w komputerze lub urządzeniu peryferyjnym. Port szeregowy to fizyczny interfejs komunikacji szeregowej, przez który przesyłane są dane. Nazwa zwykle odnosi się do sprzętu zgodnego ze standardem RS-232, który ma łączyć się z modemem lub podobnym urządzeniem komunikacyjnym. W nowoczesnych komputerach i urządzeniach peryferyjnych porty szeregowe zostały w większości zastąpione przez porty USB i inne interfejsy.
2
Liczba portów VGA (D-Sub)
Liczba portów VGA (D-Sub) w urządzeniu. VGA (D-Sub) ma 15 pin i jest wtyczką łączącą komputer z monitorem. Po raz pierwszy wprowadzona zostałą w 1987 przez IBM.
1
Liczba równoległych portów komunikacyjnych
Liczba równoległych portów komunikacyjnych. Port równoległy to rodzaj interfejsu w komputerze do podłączania urządzeń peryferyjnych. W informatyce port równoległy to fizyczny interfejs komunikacji równoległej. Były popularne w latach 80. i 90. (głównie zgodne ze standardem IEEE 1284) ale teraz są zastępowane przez inne porty, np. USB.
1
Gniazdo rozszerzeń
PCI-X slots
1
BIOS
Typ BIOS
BIOS (Basic Input/Output System – podstawowy system wejścia-wyjścia) to zapisany w pamięci stałej zestaw podstawowych procedur pośredniczących pomiędzy systemem operacyjnym a sprzętem. Posiada on własną pamięć, w której znajdują się informacje dotyczące daty, czasu oraz danych na temat wszystkich urządzeń zainstalowanych na komputerze. Jest to program zapisany w pamięci ROM płyty głównej oraz innych kart rozszerzeń takich jak np. karta graficzna.
Award
Rozmiar pamięci BIOS
8 MB
Design
Rozmiar układu *
Opis cech zewnętrznych produktu.
1U
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Beżowy
Diody LED
Yes
Zarządzanie energią
Zasilanie *
Sposób zasilania urządzenia, np. baterie, napięcie sieciowe podłączone przez wtyczkę i kabel.
300 W
Zasilanie
100 - 240V, 60-50Hz, 5 Amp
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
437 mm
Długość urządzenia
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
503 mm
Wysokość urządzenia
Wysokość produktu.
43 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
15,6 kg
Pozostałe właściwości
Gniazdo rozszerzeń
Lista WE/WY gniazd kart rozszerzeń, w tym ilość każdego z nich.
1x 64-bit PCI-X 100MHz
Standardowe wentylatory
3 x 4cm
Płyta główna
Kryptonim płyty głównej. Nazwa wewnętrzna.
Super P8SC8
Państwo Dystrybutor
Australia 1 distributor(s)
Customer service details