Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Supermicro SuperServer 6013P-8+ (Black) Niski Profil (Slimline)

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Supermicro
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SuperServer 6013P-8+ (Black)
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
SYS-6013P-8+B show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Płyta montażowa komputera plus płyta główna
Komputery typu barebone
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Supermicro: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 7197
Statystyki oparte są o 87099 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 85089 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:27:54
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Supermicro SuperServer 6013P-8+ (Black) Niski Profil (Slimline):
To krótkie podsumowanie Supermicro SuperServer 6013P-8+ (Black) Niski Profil (Slimline) arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Supermicro SuperServer 6013P-8+ (Black), Niski Profil (Slimline), 500 W

Długie podsumowanie opisu Supermicro SuperServer 6013P-8+ (Black) Niski Profil (Slimline):
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Supermicro SuperServer 6013P-8+ (Black) Niski Profil (Slimline) oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Supermicro SuperServer 6013P-8+ (Black). Obudowa: Niski Profil (Slimline). Maksymalna pojemność pamięci: 12 GB. Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1. Zasilanie: 500 W

Pamięć
Maksymalna pojemność pamięci
Maksymalna pamięć wewnętrzna dostępna dla danego urządzenia.
12 GB
Grafika
Pamięć karty graficznej podsystemu graficznego
Pamięć graficzna jest zależna od procesora (grafiki), wydajności wideo/graficznej Twojego komputerze. Pamięć grafiki często dzielona jest z pamięcią główną, także zmienia się w zależności od ilości pamięci systemowej i obciążenia zainstalowanego systemu.
8 MB
Sieć
Cechy sieci
10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T
Porty i interfejsy
Liczba portów USB 2.0 *
Porty USB 2.0 posiadają prędkość transmisji danych 480 Mbps i są wstecznie kompatybilne z USB 1.1. Istnieje możliwość podłączania do nich różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) *
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
1
Liczba portów ps/2
Liczba złącz PS / 2 dla klawiatury i myszy. Ich nazwa pochodzi od IBM Personal System / 2.
2
Szeregowe porty komunikacyjne
Liczba portów szeregowych w komputerze lub urządzeniu peryferyjnym. Port szeregowy to fizyczny interfejs komunikacji szeregowej, przez który przesyłane są dane. Nazwa zwykle odnosi się do sprzętu zgodnego ze standardem RS-232, który ma łączyć się z modemem lub podobnym urządzeniem komunikacyjnym. W nowoczesnych komputerach i urządzeniach peryferyjnych porty szeregowe zostały w większości zastąpione przez porty USB i inne interfejsy.
1
Konstrukcja
Obudowa *
Typy obudowy zawierającej elementy urządzenia.
Niski Profil (Slimline)
Wydajność
Wspierane taktowanie procesora (max)
3,2 GHz
Moc
Zasilanie
Sposób zasilania urządzenia, np. baterie, napięcie sieciowe podłączone przez wtyczkę i kabel.
500 W
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
19 kg
Pozostałe funkcje
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
438 x 650 x 43 mm
Zasilanie
100 - 240V, 60-50Hz, 10 Amp
Płyta główna
Kryptonim płyty głównej. Nazwa wewnętrzna.
Super X5DPR-8G2+
Gniazdo rozszerzeń
Lista WE/WY gniazd kart rozszerzeń, w tym ilość każdego z nich.
1 x 64-bit 133/100MHz PCI-X 1 x 64-bit 100MHz PCI-X
Państwo Dystrybutor
Australia 1 distributor(s)
Customer service details