Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Supermicro SuperServer 6013P-8+ (Black) Niski Profil (Slimline)

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Supermicro
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SuperServer 6013P-8+ (Black)
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
SYS-6013P-8+B show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Płyta montażowa komputera plus płyta główna
Komputery typu barebone
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezSupermicro: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 7197
Statystyki oparte są o 93555 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91454 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:27:54
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Supermicro SuperServer 6013P-8+ (Black) Niski Profil (Slimline):
To krótkie podsumowanie Supermicro SuperServer 6013P-8+ (Black) Niski Profil (Slimline) arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Supermicro SuperServer 6013P-8+ (Black), Niski Profil (Slimline), 500 W

Długie podsumowanie opisu Supermicro SuperServer 6013P-8+ (Black) Niski Profil (Slimline):
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Supermicro SuperServer 6013P-8+ (Black) Niski Profil (Slimline) oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Supermicro SuperServer 6013P-8+ (Black). Obudowa: Niski Profil (Slimline). Maksymalna pojemność pamięci: 12 GB. Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1. Zasilanie: 500 W

Pamięć
Maksymalna pojemność pamięci
Maksymalna pamięć wewnętrzna dostępna dla danego urządzenia.
12 GB
Grafika
Pamięć karty graficznej podsystemu graficznego
Pamięć graficzna jest zależna od procesora (grafiki), wydajności wideo/graficznej Twojego komputerze. Pamięć grafiki często dzielona jest z pamięcią główną, także zmienia się w zależności od ilości pamięci systemowej i obciążenia zainstalowanego systemu.
8 MB
Sieć
Cechy sieci
10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T
Porty i interfejsy
Liczba portów USB 2.0 *
Porty USB 2.0 posiadają prędkość transmisji danych 480 Mbps i są wstecznie kompatybilne z USB 1.1. Istnieje możliwość podłączania do nich różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
1
Liczba portów ps/2
Liczba złącz PS / 2 dla klawiatury i myszy. Ich nazwa pochodzi od IBM Personal System / 2.
2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) *
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
1
Szeregowe porty komunikacyjne
Liczba portów szeregowych w komputerze lub urządzeniu peryferyjnym. Port szeregowy to fizyczny interfejs komunikacji szeregowej, przez który przesyłane są dane. Nazwa zwykle odnosi się do sprzętu zgodnego ze standardem RS-232, który ma łączyć się z modemem lub podobnym urządzeniem komunikacyjnym. W nowoczesnych komputerach i urządzeniach peryferyjnych porty szeregowe zostały w większości zastąpione przez porty USB i inne interfejsy.
1
Konstrukcja
Obudowa *
Typy obudowy zawierającej elementy urządzenia.
Niski Profil (Slimline)
Wydajność
Wspierane taktowanie procesora (max)
The highest supported processor frequency of the product, given in MHz. The higher the frequency, the faster the processor.
3,2 GHz
Moc
Zasilanie
Sposób zasilania urządzenia, np. baterie, napięcie sieciowe podłączone przez wtyczkę i kabel.
500 W
Waga i rozmiary
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
19 kg
Pozostałe funkcje
Płyta główna
Kryptonim płyty głównej. Nazwa wewnętrzna.
Super X5DPR-8G2+
Gniazdo rozszerzeń
Lista WE/WY gniazd kart rozszerzeń, w tym ilość każdego z nich.
1 x 64-bit 133/100MHz PCI-X 1 x 64-bit 100MHz PCI-X
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
438 x 650 x 43 mm
Zasilanie
100 - 240V, 60-50Hz, 10 Amp
Państwo Dystrybutor
Australia 1 distributor(s)