Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Supermicro SuperServer 6014AH-32 Black Intel E7520 mPGA4 1U Czarny

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Supermicro
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SuperServer 6014AH-32 Black
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
SYS-6014H-32B show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Serwery barebone zazwyczaj są tańsze i łatwiejsze do przystosowania do konkretnego przeznaczenia niż gotowe serwery.
Serwery barebone
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Supermicro: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 19 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 12489
Statystyki oparte są o 77635 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 19-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75841 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 26 sty 2018 07:40:00
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Supermicro SuperServer 6014AH-32 Black Intel E7520 mPGA4 1U Czarny:
To krótkie podsumowanie Supermicro SuperServer 6014AH-32 Black Intel E7520 mPGA4 1U Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Supermicro SuperServer 6014AH-32 Black, Intel E7520, mPGA4, Intel, 0,8 GHz, 16 GB, 0, 1, 10, JBOD

Długie podsumowanie opisu Supermicro SuperServer 6014AH-32 Black Intel E7520 mPGA4 1U Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Supermicro SuperServer 6014AH-32 Black Intel E7520 mPGA4 1U Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Supermicro SuperServer 6014AH-32 Black. Układ płyty głównej: Intel E7520, Gniazdko procesora: mPGA4, Typ procesora: Intel. Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB. Poziomy raid: 0, 1, 10, JBOD. Kontrloer LAN: Intel 82546GB. Pamięć karty graficznej podsystemu graficznego: 8 MB

Procesor
Układ płyty głównej *
Chipset łączy mikroprocesor z układami płyty głównej.
Intel E7520
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
mPGA4
Liczba obsługiwanych procesorów *
Liczba procesorów, których można używać z tym urządzeniem.
2
Typ procesora
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel
Wspierane taktowanie procesora (max)
0,8 GHz
Pamięć
Ilość slotów DIMM *
Liczba gniazd, do których można podłączyć DIMM. DIMM to szereg standardów modułów pamięci RAM, w których styki złącza krawędziowego modułu znajdują się po obu stronach płytki drukowanej. Wcześniej stosowane moduły miały styki tylko z jednej strony i były oznaczane jako SIMM. Moduły DIMM zaczęły zastępować SIMM gdy procesory Pentium Intel P5 zdominowały rynek.
8
Kod korekcyjny
ECC oznacza Kodowanie korekcyjne i jest to jest pamięć, która jest w stanie wykryć i skorygować niektóre błędy pamięci bez interwencji użytkownika.
Yes
Maksymalna pojemność pamięci
Maksymalna pamięć wewnętrzna dostępna dla danego urządzenia.
16 GB
Artykuły Zaopatrzenia
Poziomy raid
RAID (nadmiarowa macierz niezależnych dysków) polega na współpracy dwóch lub więcej dysków twardych w taki sposób, aby zapewnić dodatkowe możliwości, nieosiągalne przy użyciu jednego dysku jak i kilku dysków podłączonych jako oddzielne.
0, 1, 10, JBOD
Sieć komputerowa
Kontrloer LAN
Intel 82546GB
Łączność
Liczba portów USB 2.0 *
Porty USB 2.0 posiadają prędkość transmisji danych 480 Mbps i są wstecznie kompatybilne z USB 1.1. Istnieje możliwość podłączania do nich różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
5
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) *
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
2
Liczba portów ps/2
Liczba złącz PS / 2 dla klawiatury i myszy. Ich nazwa pochodzi od IBM Personal System / 2.
1
Szeregowe porty komunikacyjne
Liczba portów szeregowych w komputerze lub urządzeniu peryferyjnym. Port szeregowy to fizyczny interfejs komunikacji szeregowej, przez który przesyłane są dane. Nazwa zwykle odnosi się do sprzętu zgodnego ze standardem RS-232, który ma łączyć się z modemem lub podobnym urządzeniem komunikacyjnym. W nowoczesnych komputerach i urządzeniach peryferyjnych porty szeregowe zostały w większości zastąpione przez porty USB i inne interfejsy.
2
Łączność
Liczba portów VGA (D-Sub)
Liczba portów VGA (D-Sub) w urządzeniu. VGA (D-Sub) ma 15 pin i jest wtyczką łączącą komputer z monitorem. Po raz pierwszy wprowadzona zostałą w 1987 przez IBM.
1
Grafika
Pamięć karty graficznej podsystemu graficznego
Pamięć graficzna jest zależna od procesora (grafiki), wydajności wideo/graficznej Twojego komputerze. Pamięć grafiki często dzielona jest z pamięcią główną, także zmienia się w zależności od ilości pamięci systemowej i obciążenia zainstalowanego systemu.
8 MB
BIOS
Rozmiar pamięci BIOS
8 MB
Design
Rozmiar układu *
Opis cech zewnętrznych produktu.
1U
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Diody LED
Yes
Zarządzanie energią
Zasilanie *
Sposób zasilania urządzenia, np. baterie, napięcie sieciowe podłączone przez wtyczkę i kabel.
500 W
Zasilanie
100 - 240V, 60-50Hz, 10 A
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
437 mm
Długość urządzenia
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
650 mm
Wysokość urządzenia
Wysokość produktu.
43 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
17,2 kg
Pozostałe właściwości
Karta graficzna
Rage XL
Gniazdo rozszerzeń
Lista WE/WY gniazd kart rozszerzeń, w tym ilość każdego z nich.
2 x SXB-E
Standardowe wentylatory
2 x 10cm
Zewnętrzne wnęki na napędy
4 x 3.5"
Państwo Dystrybutor
Australia 1 distributor(s)
Customer service details