Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Supermicro SuperServer 7043A-8RB, Black

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Supermicro
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SuperServer 7043A-8RB, Black
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
SYS-7043A-8RB show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Serwery barebone zazwyczaj są tańsze i łatwiejsze do przystosowania do konkretnego przeznaczenia niż gotowe serwery.
Serwery barebone
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Supermicro: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 19 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 5137
Statystyki oparte są o 77585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 19-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75800 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 20 kwi 2018 03:13:59
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Supermicro SuperServer 7043A-8RB, Black:
To krótkie podsumowanie Supermicro SuperServer 7043A-8RB, Black arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Supermicro SuperServer 7043A-8RB, Black, 3,2 GHz, 12 GB, Gigabit Ethernet, Phoenix, 4 MB, 4U

Długie podsumowanie opisu Supermicro SuperServer 7043A-8RB, Black:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Supermicro SuperServer 7043A-8RB, Black oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Supermicro SuperServer 7043A-8RB, Black. Wspierane taktowanie procesora (max): 3,2 GHz. Maksymalna pojemność pamięci: 12 GB. Cechy sieci: Gigabit Ethernet. Typ BIOS: Phoenix, Rozmiar pamięci BIOS: 4 MB. Rozmiar układu: 4U, Kolor produktu: Czarny

Procesor
Wspierane taktowanie procesora (max)
3,2 GHz
Pamięć
Ilość slotów DIMM *
Liczba gniazd, do których można podłączyć DIMM. DIMM to szereg standardów modułów pamięci RAM, w których styki złącza krawędziowego modułu znajdują się po obu stronach płytki drukowanej. Wcześniej stosowane moduły miały styki tylko z jednej strony i były oznaczane jako SIMM. Moduły DIMM zaczęły zastępować SIMM gdy procesory Pentium Intel P5 zdominowały rynek.
6
Kod korekcyjny
ECC oznacza Kodowanie korekcyjne i jest to jest pamięć, która jest w stanie wykryć i skorygować niektóre błędy pamięci bez interwencji użytkownika.
Yes
Maksymalna pojemność pamięci
Maksymalna pamięć wewnętrzna dostępna dla danego urządzenia.
12 GB
Sieć komputerowa
Cechy sieci
Gigabit Ethernet
Łączność
Liczba portów USB 2.0 *
Porty USB 2.0 posiadają prędkość transmisji danych 480 Mbps i są wstecznie kompatybilne z USB 1.1. Istnieje możliwość podłączania do nich różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
6
Liczba portów ps/2
Liczba złącz PS / 2 dla klawiatury i myszy. Ich nazwa pochodzi od IBM Personal System / 2.
2
Szeregowe porty komunikacyjne
Liczba portów szeregowych w komputerze lub urządzeniu peryferyjnym. Port szeregowy to fizyczny interfejs komunikacji szeregowej, przez który przesyłane są dane. Nazwa zwykle odnosi się do sprzętu zgodnego ze standardem RS-232, który ma łączyć się z modemem lub podobnym urządzeniem komunikacyjnym. W nowoczesnych komputerach i urządzeniach peryferyjnych porty szeregowe zostały w większości zastąpione przez porty USB i inne interfejsy.
2
Liczba równoległych portów komunikacyjnych
Liczba równoległych portów komunikacyjnych. Port równoległy to rodzaj interfejsu w komputerze do podłączania urządzeń peryferyjnych. W informatyce port równoległy to fizyczny interfejs komunikacji równoległej. Były popularne w latach 80. i 90. (głównie zgodne ze standardem IEEE 1284) ale teraz są zastępowane przez inne porty, np. USB.
1
Gniazdo rozszerzeń
Sloty PCI
2
BIOS
Typ BIOS
BIOS (Basic Input/Output System – podstawowy system wejścia-wyjścia) to zapisany w pamięci stałej zestaw podstawowych procedur pośredniczących pomiędzy systemem operacyjnym a sprzętem. Posiada on własną pamięć, w której znajdują się informacje dotyczące daty, czasu oraz danych na temat wszystkich urządzeń zainstalowanych na komputerze. Jest to program zapisany w pamięci ROM płyty głównej oraz innych kart rozszerzeń takich jak np. karta graficzna.
Phoenix
Rozmiar pamięci BIOS
4 MB
Design
Rozmiar układu *
Opis cech zewnętrznych produktu.
4U
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Czarny
Diody LED
Yes
Zarządzanie energią
Zasilanie *
Sposób zasilania urządzenia, np. baterie, napięcie sieciowe podłączone przez wtyczkę i kabel.
600 W
Zasilacz nadmiarowy
Dodatkowe źródło zasilania komputera, które uruchamia się w razie awarii głównego źródła prądu.
Yes
Zasilanie
100 - 240V, 50/60Hz, 12 Amp
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
452 mm
Długość urządzenia
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
605 mm
Wysokość urządzenia
Wysokość produktu.
178 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
25,5 kg
Pozostałe właściwości
Gniazdo rozszerzeń
Lista WE/WY gniazd kart rozszerzeń, w tym ilość każdego z nich.
1x 64-bit 133/100/66MHz PCI-X (3.3V) 1x 64-bit 100/66MHz PCI-X (3.3V) 2x 32-bit 33MHz PCI-X (5V)
Standardowe wentylatory
2x 90mm, 1x 120mm
Zewnętrzne wnęki na napędy
3x 5.25"
Stacja dyskietek
1x 5.25"
Płyta główna
Kryptonim płyty głównej. Nazwa wewnętrzna.
Super X5DA8
Customer service details