Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Supermicro X6DH8-XG2 Intel E7520 mPGA4 Rozszerzone ATX płyta główna serwerów/stacji roboczych

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Supermicro
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
X6DH8-XG2
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
X6DH8-XG2 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Płyta główna zawiera wiele kluczowych elementów elektronicznych komputerów i serwerów takich jak procesor czy pamięć, oraz zapewnia złącza dla innych urządzeń peryferyjnych.
Płyty główne serwerów/stacji roboczych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Supermicro: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 5202
Statystyki oparte są o 77585 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75800 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 24 kwi 2018 00:42:03
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Supermicro X6DH8-XG2 Intel E7520 mPGA4 Rozszerzone ATX płyta główna serwerów/stacji roboczych:
To krótkie podsumowanie Supermicro X6DH8-XG2 Intel E7520 mPGA4 Rozszerzone ATX płyta główna serwerów/stacji roboczych arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Supermicro X6DH8-XG2, Rozszerzone ATX, Serwer, Intel, Socket 604 (mPGA604), 800 Mhz, DDR2-SDRAM

Długie podsumowanie opisu Supermicro X6DH8-XG2 Intel E7520 mPGA4 Rozszerzone ATX płyta główna serwerów/stacji roboczych:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Supermicro X6DH8-XG2 Intel E7520 mPGA4 Rozszerzone ATX płyta główna serwerów/stacji roboczych oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Supermicro X6DH8-XG2. Rodzaj płyty: Rozszerzone ATX, Element dla: Serwer. Producent procesora: Intel, Gniazdko procesora: Socket 604 (mPGA604), Obsługa procesora FSB: 800 Mhz. Obsługiwane rodzaje pamięci: DDR2-SDRAM, Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 400 Mhz, Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB. Interfejs dysku twardego: Interfejs Równoległy ATA, SATA, Poziomy raid: 1, JBOD. Układ płyty głównej: Intel E7520

Design
Rodzaj płyty *
Standard konstrukcji płyty głównej (ATX, BTX itp.)
Rozszerzone ATX
Element dla
Wskazuje przedmiot, którego element może stanowić dany produkt.
Serwer
Procesor
Producent procesora *
Producent procesora.
Intel
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
Socket 604 (mPGA604)
Liczba obsługiwanych procesorów *
Liczba procesorów, których można używać z tym urządzeniem.
2
Obsługa procesora FSB
800 Mhz
Pamięć
Obsługiwane rodzaje pamięci *
Rodzaje pamięci, które można używać z tym urządzeniem.
DDR2-SDRAM
Obsługiwane prędkości zegara pamięci *
Prędkość zegara pamięci to czas, jaki jest potrzebny do zakończenia podstawowych operacji. Odnosi się do pracy przetwarzania danych przez komputer, wyrażana jest w hercach. Jednak nie jest to wiarygodny pomiar prędkości komputera, ponieważ nie uwzględnia on czynników takich jak pojemność RAM i cache.
400 Mhz
Ilość slotów DIMM *
Liczba gniazd, do których można podłączyć DIMM. DIMM to szereg standardów modułów pamięci RAM, w których styki złącza krawędziowego modułu znajdują się po obu stronach płytki drukowanej. Wcześniej stosowane moduły miały styki tylko z jednej strony i były oznaczane jako SIMM. Moduły DIMM zaczęły zastępować SIMM gdy procesory Pentium Intel P5 zdominowały rynek.
8
Maksymalna pojemność pamięci *
Maksymalna pamięć wewnętrzna dostępna dla danego urządzenia.
16 GB
Obsługuje rozmiary DIMM
2GB
Kod korekcyjny
ECC oznacza Kodowanie korekcyjne i jest to jest pamięć, która jest w stanie wykryć i skorygować niektóre błędy pamięci bez interwencji użytkownika.
Yes
Obsługa kanałów pamięci
Podwójny
Kontrola przechowywania
Interfejs dysku twardego *
Sposób, w jaki dysk twardy podłączony jest do reszty komputera przez magistralę, taką jak ATA lub SCSI.
Interfejs Równoległy ATA, SATA
Poziomy raid
RAID (nadmiarowa macierz niezależnych dysków) polega na współpracy dwóch lub więcej dysków twardych w taki sposób, aby zapewnić dodatkowe możliwości, nieosiągalne przy użyciu jednego dysku jak i kilku dysków podłączonych jako oddzielne.
1, JBOD
usługa RAID
Urządzenia wykorzystujące technologię RAID (nadmiarowa macierz niezależnych dysków), która łączy dwa lub więcej dyski twarde w jedną logiczną jednostkę w taki sposób, aby zapewnić dodatkowe możliwości, nieosiągalne przy użyciu jednego dysku jak i kilku dysków podłączonych jako oddzielne.
Yes
Włącznik
Ilość gniazd USB 2.0 *
Końcówka kabla z wtyczką USB 2.0. USB 2.0 pojawił się na rynku w kwietniu 2000 (teraz nazywany "Hi-Speed") Urządzenia zgodne z warunkami nowej specyfikacji mogą pracować z maksymalną szybkością 480 Mbit/s. Rzeczywista szybkość przesyłu danych zależy od konstrukcji urządzenia i wynosi do 280 Mbit/s.
3
Złącze wentylatora
Yes
Ilość równoległych gniazd ATA
Liczba równoległych złącz ATA (PATA) - interfejsu systemowego przeznaczonego do komunikacji z urządzeniami przechowującymi dane, takimi jak dyski twarde, dyskietki, napędy optyczne.
2
Gniazdo wentylatora procesora
Yes
Włącznik
Ilość gniazd SATA
2
Tablica rozdzielcza
Liczba portów USB 2.0 *
Porty USB 2.0 posiadają prędkość transmisji danych 480 Mbps i są wstecznie kompatybilne z USB 1.1. Istnieje możliwość podłączania do nich różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
2
Liczba portów VGA (D-Sub) *
Liczba portów VGA (D-Sub) w urządzeniu. VGA (D-Sub) ma 15 pin i jest wtyczką łączącą komputer z monitorem. Po raz pierwszy wprowadzona zostałą w 1987 przez IBM.
1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) *
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
2
Liczba portów ps/2 *
Liczba złącz PS / 2 dla klawiatury i myszy. Ich nazwa pochodzi od IBM Personal System / 2.
2
Szeregowe porty komunikacyjne
Liczba portów szeregowych w komputerze lub urządzeniu peryferyjnym. Port szeregowy to fizyczny interfejs komunikacji szeregowej, przez który przesyłane są dane. Nazwa zwykle odnosi się do sprzętu zgodnego ze standardem RS-232, który ma łączyć się z modemem lub podobnym urządzeniem komunikacyjnym. W nowoczesnych komputerach i urządzeniach peryferyjnych porty szeregowe zostały w większości zastąpione przez porty USB i inne interfejsy.
1
Praca
Układ płyty głównej *
Chipset łączy mikroprocesor z układami płyty głównej.
Intel E7520
Gniazdo rozszerzeń
PCI-X slots
5
Ilość slotów PCI Express
1
Sieć komputerowa
Przewodowa sieć lan *
Interfejs Ethernet LAN (sieć lokalna) wykorzystywany jest do połączenia przewodowego.
Yes
Wi-Fi *
Popularna technologia umożliwiająca przesyłanie danych i bezprzewodowe połączenie z internetem z wykorzystaniem fali radiowych.
No
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet
Gigabit Ethernet
Kontrloer LAN
Intel 82546GB
Grafika
Obsługa przetwarzania równoległego *
Technologia obliczania równolgłego to forma wykonywania obliczeń, w której wiele instrukcji jest wykonywanych jednocześnie. e względu na poziom, na którym sprzęt wspomaga operacje równoległe, można wyróżnić komputery: jednoprocesorowe wielordzeniowe (zawierające jeden procesor wielordzeniowy), symetryczne wieloprocesorowe (zawierające kilka identycznych, równorzędnych procesorów) oraz systemy składające się z wielu maszyn: klastry, systemy MPP czy gridy.
Nieobsługiwany
Waga i rozmiary
Szerokość produktu *
Miara szerokości.
304,8 mm
Długość urządzenia *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
331,5 mm
BIOS
Typ BIOS *
BIOS (Basic Input/Output System – podstawowy system wejścia-wyjścia) to zapisany w pamięci stałej zestaw podstawowych procedur pośredniczących pomiędzy systemem operacyjnym a sprzętem. Posiada on własną pamięć, w której znajdują się informacje dotyczące daty, czasu oraz danych na temat wszystkich urządzeń zainstalowanych na komputerze. Jest to program zapisany w pamięci ROM płyty głównej oraz innych kart rozszerzeń takich jak np. karta graficzna.
Phoenix
Rozmiar pamięci BIOS
8 MB
Customer service details