Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Supermicro X6DHE-G2 (Standard Retail Pack) Intel E7520 mPGA4 Rozszerzone ATX płyta główna

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Supermicro
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
X6DHE-G2 (Standard Retail Pack)
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
X6DHE-G2-O
Kategoria
Płyta główna, jest elementem łączącym wszystkie poszczególne części komputera. Często ma kilka zintegrowanych elementów, jakich jak karta dźwiękowa, umożliwiająca komputerowi odtwarzanie muzyki lub karta sieciowa, łącząca komputer z siecią. Standardową formą współczynnika (rozmiar) płyty głównej jest ATX, potrzebna jest przynajmniej jedna midi-tower, aby ją wpasować. Płyty główne MicroATX są często kompletne i mają więcej urządzeń pokładowych jak karta graficzna i mieszczą się w mniejszych obudowach, ale są zazwyczaj mniej rozbudowane.
płyty główne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Supermicro: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 16 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 7211
Statystyki oparte są o 75034 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 16-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73322 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 09 gru 2017 04:08:32
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Supermicro X6DHE-G2 (Standard Retail Pack) Intel E7520 mPGA4 Rozszerzone ATX płyta główna:
To krótkie podsumowanie Supermicro X6DHE-G2 (Standard Retail Pack) Intel E7520 mPGA4 Rozszerzone ATX płyta główna arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Supermicro X6DHE-G2 (Standard Retail Pack), 16 GB, Intel, mPGA4, 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, Intel 82546GB, Intel E7520
Długie podsumowanie opisu Supermicro X6DHE-G2 (Standard Retail Pack) Intel E7520 mPGA4 Rozszerzone ATX płyta główna :

Supermicro X6DHE-G2 (Standard Retail Pack). Maksymalna pojemność pamięci: 16 GB. Typ procesora: Intel, Gniazdko procesora: mPGA4. Cechy sieci: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, Kontrloer LAN: Intel 82546GB. Układ płyty głównej: Intel E7520, Rodzaj płyty: Rozszerzone ATX, Poziomy raid: 0, 1, JBOD. Pamięć karty graficznej podsystemu graficznego: 8 MB

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Supermicro X6DHE-G2 (Standard Retail Pack) Intel E7520 mPGA4 Rozszerzone ATX płyta główna oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Pamięć
Liczba gniazd pamięci
8
Kod korekcyjny
ECC oznacza Kodowanie korekcyjne i jest to jest pamięć, która jest w stanie wykryć i skorygować niektóre błędy pamięci bez interwencji użytkownika.
Yes
Maksymalna pojemność pamięci
Maksymalna pamięć wewnętrzna dostępna dla danego urządzenia.
16 GB
Procesor
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
mPGA4
Maksymalna liczba procesorów SMP
2
Włącznik
Ilość równoległych gniazd ATA *
Liczba równoległych złącz ATA (PATA) - interfejsu systemowego przeznaczonego do komunikacji z urządzeniami przechowującymi dane, takimi jak dyski twarde, dyskietki, napędy optyczne.
2
Ilość gniazd SATA
2
Gniazdo stacji dyskietek
Yes
Tablica rozdzielcza
Liczba portów USB 2.0 *
Porty USB 2.0 posiadają prędkość transmisji danych 480 Mbps i są wstecznie kompatybilne z USB 1.1. Istnieje możliwość podłączania do nich różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
5
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) *
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
2
Liczba portów ps/2 *
Liczba złącz PS / 2 dla klawiatury i myszy. Ich nazwa pochodzi od IBM Personal System / 2.
2
Liczba portów VGA (D-Sub) *
Liczba portów VGA (D-Sub) w urządzeniu. VGA (D-Sub) ma 15 pin i jest wtyczką łączącą komputer z monitorem. Po raz pierwszy wprowadzona zostałą w 1987 przez IBM.
1
Liczba równoległych portów komunikacyjnych
Liczba równoległych portów komunikacyjnych. Port równoległy to rodzaj interfejsu w komputerze do podłączania urządzeń peryferyjnych. W informatyce port równoległy to fizyczny interfejs komunikacji równoległej. Były popularne w latach 80. i 90. (głównie zgodne ze standardem IEEE 1284) ale teraz są zastępowane przez inne porty, np. USB.
1
Szeregowe porty komunikacyjne
Liczba portów szeregowych w komputerze lub urządzeniu peryferyjnym. Port szeregowy to fizyczny interfejs komunikacji szeregowej, przez który przesyłane są dane. Nazwa zwykle odnosi się do sprzętu zgodnego ze standardem RS-232, który ma łączyć się z modemem lub podobnym urządzeniem komunikacyjnym. W nowoczesnych komputerach i urządzeniach peryferyjnych porty szeregowe zostały w większości zastąpione przez porty USB i inne interfejsy.
2
Sieć komputerowa
Cechy sieci
10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T
Kontrloer LAN
Intel 82546GB
Praca
Układ płyty głównej *
Chipset łączy mikroprocesor z układami płyty głównej.
Intel E7520
Rodzaj płyty *
Standard konstrukcji płyty głównej (ATX, BTX itp.)
Rozszerzone ATX
Poziomy raid
RAID (nadmiarowa macierz niezależnych dysków) polega na współpracy dwóch lub więcej dysków twardych w taki sposób, aby zapewnić dodatkowe możliwości, nieosiągalne przy użyciu jednego dysku jak i kilku dysków podłączonych jako oddzielne.
0, 1, JBOD
Grafika
Pamięć karty graficznej podsystemu graficznego
Pamięć graficzna jest zależna od procesora (grafiki), wydajności wideo/graficznej Twojego komputerze. Pamięć grafiki często dzielona jest z pamięcią główną, także zmienia się w zależności od ilości pamięci systemowej i obciążenia zainstalowanego systemu.
8 MB
Gniazdo rozszerzeń
Gniazdo rozszerzeń
Lista WE/WY gniazd kart rozszerzeń, w tym ilość każdego z nich.
2 x (x8) PCI-e 1 x (x4) PCI-e 1 x 64-bit 133MHz PCI-X (3.3V) 2 x 64-bit 100MHz PCI-X (3.3V)
BIOS
Rozmiar pamięci BIOS
8 MB
Waga i rozmiary
Szerokość produktu *
Miara szerokości.
332 mm
Długość urządzenia *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
305 mm
Pozostałe właściwości
Kontrolujący (drugi) rodzaj interfejsu
SATA
Nadmiarowe kontrolery
IDE
Karta graficzna
Lista układów, znana również jako koprocesor graficzny; podobna do mikroprocesora zwykle obecnego na graficznych kartach akceleratorowych. Przetwarza grafikę oraz tworzy punkty i linie na ekranie.
ATI Rage XL SVGA PCI