Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Overland-Tandberg ValuNAS 9100 Rack (2U)

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Overland-Tandberg
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
ValuNAS 9100
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
2290 6860 00
Kategoria
Wielofunkcyjne serwisy do przechowywania danych pozwalające na przechowanie dużej ilości danych. Podłącz swój serwer pamięci bezpośrednio do komputera lub podziel się nim ze swoją siecią lokalną, aby każdy z domu/biura mógł z niego korzystać Może być on połączona również do Internetu, aby bezpiecznie dzielić się danymi z przyjaciółmi lub współpracownikami w odległym biurze, za pomocą połączenie VPN, lub jeśli jest taka chęć, można podzielić się z nim z całym światem za pomocą FTP (jeśli dany serwer obsługuje tą opcję).
Serwery danych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezOverland-Tandberg: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 3433
Statystyki oparte są o 95232 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93039 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:13
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Overland-Tandberg ValuNAS 9100 Rack (2U):
To krótkie podsumowanie Overland-Tandberg ValuNAS 9100 Rack (2U) arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Overland-Tandberg ValuNAS 9100, Rack (2U), 1 TB

Długie podsumowanie opisu Overland-Tandberg ValuNAS 9100 Rack (2U):
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Overland-Tandberg ValuNAS 9100 Rack (2U) oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Overland-Tandberg ValuNAS 9100. Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci: 1 TB, Interfejs napędów pamięci masowej: SATA, Pojemność dysku: 120 GB. Pamięć wewnętrzna: 0,5 GB. Obsługiwane protokoły sieciowe: TCP/IP, AppleTalk, protokół Data link: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet. Obudowa: Rack (2U). Protokoły zarządzające: SNMP