Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Targus CD Case nylon silver Odyssey 24CD

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Targus
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
CD Case nylon silver Odyssey 24CD
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
EK5833E
Kategoria
Futerały do przechowywania takiego sprzętu jak aparaty, laptopy, statywy.
walizki i torby
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Targus: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 10701
Statystyki oparte są o 75034 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73322 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 02 wrz 2017 05:30:51
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Targus CD Case nylon silver Odyssey 24CD:
To krótkie podsumowanie Targus CD Case nylon silver Odyssey 24CD arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Targus CD Case nylon silver Odyssey 24CD, Srebrny, 230 mm, 175 mm, 75 mm
Długie podsumowanie opisu Targus CD Case nylon silver Odyssey 24CD :

Targus CD Case nylon silver Odyssey 24CD. Kolor produktu: Srebrny. Szerokość produktu: 230 mm, Długość urządzenia: 175 mm, Wysokość urządzenia: 75 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Targus CD Case nylon silver Odyssey 24CD oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Design
Kolor produktu
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Srebrny
Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
230 mm
Długość urządzenia
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
175 mm
Wysokość urządzenia
Wysokość produktu.
75 mm
X