Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Targus USB MOBILE PORT REPLICATOR

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Targus
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
USB MOBILE PORT REPLICATOR
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PA072E
Kategoria
Platforma, na której można zainstalować komputer przenośny. Stacja dokująca zazwyczaj zawiera gniazda na karty rozszerzenia, kieszenie na urządzenia pamięciowe i złącza I/O dla urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki i monitory. Po włożeniu do stacji dokującej, komputer przenośny staje się komputerem stacjonarnym. Przede wszystkim, te same dane są dostępne w obu trybach, ponieważ znajdują się w pamięci komputera przenośnego. Koncepcja stacji dokujących związana jest z możliwością jednoczesnego korzystania z rozszerzonych możliwości komputera stacjonarnego oraz z przenośności laptopa. Dodatkowo stacje dokujące pozwalają na użycie pełno wymiarowej klawiatury i monitora, jeśli nie jest się w podróży.
stacje dokujące
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Targus: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 14367
Statystyki oparte są o 74673 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72929 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 maj 2017 13:53:49
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Two Years
Długa nazwa produktu Targus USB MOBILE PORT REPLICATOR :
Krótki, edytorski opis Targus USB MOBILE PORT REPLICATOR

USB MOBILE PORT REPLICATOR 2 USB 2 PS 2 1 DB25 1 DB9 PORT NS (NMS)
Więcej>>>

Targus USB MOBILE PORT REPLICATOR:
Oficjalny tekst marketingowy Targus USB MOBILE PORT REPLICATOR został dodany przez producenta
The USB Mobile Port Replicator is one of the smallest port replicators currently available, allowing easy connection of your notebook to peripheral devices at home, in the office, or on the road. A single USB connection to Me, XP as well as 98 and 2000 based computers, provides instant attachment to the accessories you use most: mice, keyboards, printers, PDA's, scanners, speakers, cameras, telephones, joysticks and other items. There is no need to turn off your computer to add or remove devices – you can simply plug and unplug them as needed.
The USB Mobile Port Replicator features a self-powered stand alone USB hub with two USB ports, a serial (DB9) port, a bi-directional printer (DB25) port, a mouse (PS/2) port, a keyboard (PS/2) port and a power connection as applicable for either the UK or Europe.
Connects virtually any PS/2, parallel, serial and USB device
Add or remove devices without reconfiguring or rebooting your computer
Includes a 90 cm USB Cable (B type to A type Connection)
Plug & play operation under Windows 98, 2000, Me & XP
Includes European power supply
Krótkie podsumowanie opisu Targus USB MOBILE PORT REPLICATOR:
To krótkie podsumowanie Targus USB MOBILE PORT REPLICATOR arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Targus USB MOBILE PORT REPLICATOR, Windows 98/2000/Me/XP, 5V 1A, 152 x 57 x 23 mm
Długie podsumowanie opisu Targus USB MOBILE PORT REPLICATOR :

Targus USB MOBILE PORT REPLICATOR. Kompatybilna: Windows 98/2000/Me/XP. Typ zasilacza: 5V 1A, Wymiary produktu (SxGxW): 152 x 57 x 23 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Targus USB MOBILE PORT REPLICATOR oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Łączność
Szeregowe porty komunikacyjne
Liczba portów szeregowych w komputerze lub urządzeniu peryferyjnym. Port szeregowy to fizyczny interfejs komunikacji szeregowej, przez który przesyłane są dane. Nazwa zwykle odnosi się do sprzętu zgodnego ze standardem RS-232, który ma łączyć się z modemem lub podobnym urządzeniem komunikacyjnym. W nowoczesnych komputerach i urządzeniach peryferyjnych porty szeregowe zostały w większości zastąpione przez porty USB i inne interfejsy.
1
Liczba równoległych portów komunikacyjnych
Liczba równoległych portów komunikacyjnych. Port równoległy to rodzaj interfejsu w komputerze do podłączania urządzeń peryferyjnych. W informatyce port równoległy to fizyczny interfejs komunikacji równoległej. Były popularne w latach 80. i 90. (głównie zgodne ze standardem IEEE 1284) ale teraz są zastępowane przez inne porty, np. USB.
Yes
Liczba portów ps/2
Liczba złącz PS / 2 dla klawiatury i myszy. Ich nazwa pochodzi od IBM Personal System / 2.
1
Praca
Kompatybilna
Inne produkty, z którymi urządzenie może być użyte.
Windows 98/2000/Me/XP
Pozostałe właściwości
Typ zasilacza
Zasilacz (wewnętrzny / zewnętrzny) używany w produkcie. PFC = Power Factor Correcting. CE = CE marki kompatybilne. Jeśli podanych jest kilka wartości (Watt), to dotyczy to często niskiej linii w przeciwstawieniu do wysokiej linii. Wiele zasilacze wykorzystywane jest do zwolnienia. Gdy dodatkowe zasilanie jest opcjonalne, est to wskazane przez wymienienie maksymalną liczbę. Zasilacze mogą być Hot Plug lub nie-Hot Plug.
5V 1A
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
152 x 57 x 23 mm
Ilość portów USB
2
Zamknięcie bezpieczeństwa
n/a
X