Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

TDK DVD+RW 4.7GB 4x 4,7 GB 10 szt.

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
TDK
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
DVD+RW 4.7GB 4x
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
DVD+RW47MEB10
Kategoria
Nagraj własne filmy lub ważne dane na dysk DVD, aby przechować lub dzielić się z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami. Proszę zwrócić uwagę na prawidłowy rodzaj DVD: istnieje różnica pomiędzy płytami do nagrywania DVD+R i DVD-R i nie wszystkie nagrywarki obsługują oba formaty. Płyta DVD-RW jest płytą wielokrotnego zapisu, a DVD DL jest skrótem dla DVD Dual Layer (dwuwarstwowe), co oznacza że na tego typu DVD można przechowywać 8.5 GB danych, zamiast zwykłych 4,7 GB.
Płyty DVD
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezTDK: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 5202
Statystyki oparte są o 95232 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 93039 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 10 Aug 2018 05:57:47
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu TDK DVD+RW 4.7GB 4x 4,7 GB 10 szt.:
To krótkie podsumowanie TDK DVD+RW 4.7GB 4x 4,7 GB 10 szt. arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

TDK DVD+RW 4.7GB 4x, DVD+RW, 120 mm, Kuferek na biżuterię, 10 szt., 4,7 GB

Długie podsumowanie opisu TDK DVD+RW 4.7GB 4x 4,7 GB 10 szt.:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie TDK DVD+RW 4.7GB 4x 4,7 GB 10 szt. oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

TDK DVD+RW 4.7GB 4x. Pojemność bez kompresji: 4,7 GB, Model: DVD+RW, Średnica dysku optycznego: 120 mm. Prędkość zapisu DVD-R: 4x. Rodzaj opakowania: Kuferek na biżuterię