Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

TomTom GO Complete Navigation System Benelux system nawigacji

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
TomTom
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
GO Complete Navigation System Benelux
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
1D00.040 show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Z odbiornikiem GPS (System Nawigacji Satelitarnej) zawsze będziesz wiedział gdzie się znajdujesz i nigdy się nie zgubisz, dzieje się tak dzięki inteligentnemu amerykańskiemu systemowi satelitarnemu, od którego to urządzenie otrzymuje sygnał. Z większością odbiorników GPS, możliwe jest wyświetlenie Twojej pozycji na mapie, niewielu może wskazać Ci kierunek, w którym się udać, tutaj wystarczy przekazać tą informację nawigacji.
Systemy nawigacji
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezTomTom: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 32732
Statystyki oparte są o 96241 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94057 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:28:43
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu TomTom GO Complete Navigation System Benelux system nawigacji:
To krótkie podsumowanie TomTom GO Complete Navigation System Benelux system nawigacji arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

TomTom GO Complete Navigation System Benelux, 128 MB

Długie podsumowanie opisu TomTom GO Complete Navigation System Benelux system nawigacji:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie TomTom GO Complete Navigation System Benelux system nawigacji oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

TomTom GO Complete Navigation System Benelux. Pojemność pamięci wewnętrznej: 128 MB

Nawigacja
Barometr
No
Elektryczny kompas
No
Wydajność GPS
Uprawnienie waas
No
Pozostałe funkcje
Mapy bazowe
Yes
Pojemność pamięci wewnętrznej
128 MB