Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Toshiba BEAMERLAMP 125W UHP/2000 UUR TBV TLP-B2 ULTRA lampa do projektora

Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
BEAMERLAMP 125W UHP/2000 UUR TBV TLP-B2 ULTRA
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
0101LB2P
Kategoria
Lampa umożliwiająca wyświetlanie obrazu przez projektor (rzutnik).
Lampy do projektorów
Jakość arkusza dokumentowego: tylko dane logistyczne
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezToshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 595
Statystyki oparte są o 93587 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91484 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 20 lip 2010 08:30:05
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba BEAMERLAMP 125W UHP/2000 UUR TBV TLP-B2 ULTRA lampa do projektora:
To krótkie podsumowanie Toshiba BEAMERLAMP 125W UHP/2000 UUR TBV TLP-B2 ULTRA lampa do projektora arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Toshiba BEAMERLAMP 125W UHP/2000 UUR TBV TLP-B2 ULTRA

Długie podsumowanie opisu Toshiba BEAMERLAMP 125W UHP/2000 UUR TBV TLP-B2 ULTRA lampa do projektora:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba BEAMERLAMP 125W UHP/2000 UUR TBV TLP-B2 ULTRA lampa do projektora oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Toshiba BEAMERLAMP 125W UHP/2000 UUR TBV TLP-B2 ULTRA

X