Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Toshiba SelectBay LS120 Drive

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Toshiba
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SelectBay LS120 Drive
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
2793006
Kategoria
Dyskietki, także znane jako dyski magnetyczne lub dyskietki miękkie są dość staroświeckimi nośnikami danych. Dużą zaletą użycia dyskietki jest to, że wiele komputerów ma napęd na dyskietkę, ale dużą wadą jest to, że można przechowywać jedynie 1.4 MB na zwykłej 3.5\'\' dyskietce oraz dyskietka łatwo ulec zniszczeniu przez brud w napędzie.
stacje dyskietek
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez Toshiba
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Toshiba: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 01 gru 2004
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 17301
Statystyki oparte są o 74646 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 01-12-04 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72914 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:05:28
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: 1 year
Długa nazwa produktu Toshiba SelectBay LS120 Drive :
Krótki, edytorski opis Toshiba SelectBay LS120 Drive

na
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Toshiba SelectBay LS120 Drive:
To krótkie podsumowanie Toshiba SelectBay LS120 Drive arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
Toshiba SelectBay LS120 Drive, 70 ms, 0,12 GB
Długie podsumowanie opisu Toshiba SelectBay LS120 Drive :

Toshiba SelectBay LS120 Drive. Czas wyszukiwania: 70 ms, Całkowita pojemność przechowywania: 0,12 GB

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Toshiba SelectBay LS120 Drive oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Napęd
Czas wyszukiwania
Czas potrzebny na zlokalizowanie danych na nośniku; wyrażony w milisekundach
70 ms
Napęd
Całkowita pojemność przechowywania
Całkowita ilość danych, jaka może być przechowywana na urządzeniu.
0,12 GB
X